[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Wielkie dzięki, bardzo to dla mnie pomocne


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Chciałbym poprosić o więcej klas.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Więcej klas nie będzie. Temat już wałkowany.
A może dodalibyście jakieś znaki zodiaku takie jak cień, mag czy wieża.


☻/
/▌
/ \
BOB!
A powiedz tak szczerze - na co Ci to? Uważam to za rzecz całkowicie niepotrzebną. Będę miał pod awatarem napis "znak zodiaku: wieża", super...


A więc, Kafi, sugerujesz dodanie znaków zodiaku? W dodatku nazwy których są na żywca zerżnięte z realiów The Elder Scrolls? Jak już wpadasz na pomysł, może wysiliłbyś kapkę mocniej umysł i wymyślił coś oryginalnego, własnego, unikalnego, a nie sięgał po gotowce?

Pomysł odpada.
A czy rasy to dobry pomysł.
☻/
/▌
/ \
BOB!

Cytat

A czy rasy to dobry pomysł.


Patrz post Archola (tylko podmień sobie na rasę) co o tym myślę.

Są przecież rangi forumowe... I to według mnie starczy.

Użytkownik Kafi dnia pią, 25 maj 2007 - 15:57 napisał

A może dodalibyście jakieś znaki zodiaku takie jak cień, mag czy wieża.
   

[post="66907"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A może weźmiemy znaki chińskie - szczur, małpa, kogut, świnia...

No, sorry za tego offtopa ale nie mogłem się powstrzymać
Ech, te RPGi.
No może przestańcie pisać o rzeczach tego typu, zaraz będziecie przy rozmiarach butów , wyjaśnijcie po co wam jakieś znaki, rasy etc. ja już przy klasach się gubię , i moja prośba czy klasy mogły by być trochę przejrzyściej napisane. Ja miałem problem z połapaniem się z tymi podklasami.
Nie chodzi mi o zniesienie tylko opisanie tego nieco przejrzyście, jeśli to możliwe.
Szczerze powiedziawszy to nie za bardzo rozumiem. Co jest w tym niejasnego?


Tonari no Totoro!
Strasznie nie czytelny jest ren psot z klasami, proponuje żeby się wybierało przy rejestracji i tam pisało trochę zwięźlej o klasie (bo w tamtym poście jest opisany każdy stopień) ja proponuje żeby był ten post i jeszcze przy rejestracji jakaś informacja o każdej klasie, mówię to bo miałem problem z połapaniem się z tym , i z myślą o nowych forumowiczach.
System działa już od... dawna i ty pierwszy masz z nim jakieś problemy. To o czym piszesz wymagałoby modyfikacji działania forum. Moim zdaniem gra niewarta świeczki, może przy zmianie forum się nad tym pomyśli.
Jak dla mnie wszystko jest dobrze, z wyjątkiem tego, że nie ma działu (lub chociaż subfora) na temat gry Arcanum, jest ona bardzo popularna i ciekawa, długa fabuła, mnóstwo lokacji i przedmiotów, to świetny materiał do rozmów

Zacznij zatem rozmawiać w dziale 'Inne crpgi', a jak się tego trochę uzbiera to utworzymy nowy dział.
Chciałbym, żeby w statystykach było coś takiego:
Userów z Warszawy jest np. 20, z Poznania 18, z Płocka 14 itd. mogła by być tabela, z którego miasta jest najwięcej userów.

Lub który user jest najstarszy, a który najmłodszy.

Dobry pomysł?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Technicznie jest to chyba niemożliwe...

Tu masz mapkę gdzie możesz zobaczyć kto skąd jest i ilość osób z danej miejscowości --> http://www.frappr.com/gameexe
Ja mam małą sugestię - w stylu "Undeads" pole na Shoutbox jest niepotrzebnie ściśnięte, a z boku w po prawej zostaje niepotrzebna przestrzeń - nie można tego rozciągnąć jak np. w Gothic Labirynth?
Technicznie jest to możliwe Tokar ale wymaga czasu i pracy. Pytanie czy dla takiej pierdólki warto kombinować. Może na nowym forum Nazin coś wyczaruje.

[Dodano po chwili]

Postanowiłem zamknąć ten temat ponieważ bardzo ciężko jest dyskutować w takiej formie. Znacznie wygodniej będzie jeśli na każdy pomysł/propozycje będzie się zakładać osobny temat. Wtedy będzie można spokojnie komentować i myśleć nad wprowadzeniem w życie.

Jeśli mozesz Miveda to załóż temacik o tym SB w Undeads.
← Game Exe
Wczytywanie...