[KotOR I] Najśmieszniejszy tekst

jaki był wasz najśmieszniejszy tekst w kotorze?

mój:"Momy wos" kiedy atakują nas prosiaki łowcy przy wraku na tatooine normalnie górale no i Harnaś trza go w morde loć
Odpowiedz
Pewnie chodzi ci o te 3 świnie Grucka i dwóch innych ziomów, nawet śmieszne to było jak zastawili na mnie pułapkę. Mój najśmieszniejszy tekst to uciszanie Seklata sędziego przez innego cały czas go tyrał mówiąc cicho a ten milczy z takim głupim wyglądem
Odpowiedz

Użytkownik Qurnik dnia Sep 10 2004, 08:01 PM napisał

Pewnie chodzi ci o te 3 świnie Grucka i dwóch innych ziomów, nawet śmieszne to było jak zastawili na mnie pułapkę. Mój najśmieszniejszy tekst to uciszanie Seklata sędziego przez innego cały czas go tyrał mówiąc cicho a ten milczy z takim głupim wyglądem

to było podczas procesu związanego z sytuacją na tym ryfcie kogoś tam, wiem jak mu siękłamało że sithowie tam byli i jak sięprzyznawałeś ze tam jest ukryta baza.
Odpowiedz
Mnie strasznie rozśmieszyło, jak na Dantooine, w tajemniczej świątyni, tam, gdzie jest pierwsza gwiezdna mapa, gdy przy terminalu w pomieszczeniu z lewej wybrało się opcję "Kopnij terminal", wyświetlał się tekst: "Kopiesz terminal. Teraz boli cię noga.". Takie głupie, a niemal się popłakałem ze śmiechu
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Mnie bawiły teksty Zaalbara. Te pomruki mnie rozwalały. Swoją drogą jak to ma wyglądać, że taki człowiek mówi w języku Wookich? Też tak mruczy, jęczy i ryczy? To musiałby być nieziemski widok!
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz

Użytkownik Lenwe dnia nie, 17 lut 2008 - 19:09 napisał

Swoją drogą jak to ma wyglądać, że taki człowiek mówi w języku Wookich? Też tak mruczy, jęczy i ryczy?   To musiałby być nieziemski widok!

[post="107890"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Myślę, że raczej i człowiek, i Wookie znają mowę tego drugiego i każdy mówi po swojemu
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Z drugiej jednak strony trzeba sobie pozwolić na trochę umowności. Gdyby przyjąć Twój punkt widzenia, to jak można wytłumaczyć porozumiewanie się z robotem podczas znajdowania pierwszej gwiezdnej mapy? Nie znał języka ludzi więc użył obcego, który nasza postać znała. Jako iż robot nie znał naszego języka to postać musiała użyć języka, który był teoretycznie nie do wymówienia dla człowieka... Uff z trudem, ale znalazłem logiczne poparcie dla moich słów. Mimo wszystko Wookie są śmieszni prawie tak jak te małe miśki(nie mam zielonego pojęcia jak się nazywały), które były w którejś części filmu(też nie wie w której:D). ;D
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Może bohater nie mówi do robota ustami, tylko klawiaturą?...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Może, ale robot tekiego typu odbiera raczej polecenia głosowe. Nie warto kontynować tej dyskusji, Wookie są z natury zabawni.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
← Inne cRPGi

Najśmieszniejszy tekst - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...