GE Wybory 2007

Co jaki okres czasu ma odbywac się plebiscyt ?

Raz do roku (Styczeń) (12 głosów [40%])
Dwa razy do roku (Styczeń/Lipiec) (17 głosów [56.67%])
Osobiście mi to wisi i tak nie wezmę udziału w głosowaniu (1 głos [3.33%])
Cóż, może nie każdemu podoba się "styl bycia", albo raczej - nie każdy potrafi je zrozumiec i docenic XD.
Odpowiedz

Cytat

A skąd mi się wzięła ranga "Smocza gwardia" skoro to ranga specjalna dla klasy Żołnierza, a ja jestem Rycerzem? XD


Wolisz 'Błędny rycerz' lub 'Rycerz bez honoru' (niezbyt pozytywne rangi raczej) ? Musiałem jakoś improwizować...
Odpowiedz
Mevida i Ekh będą sie teraz przez 3 miechy prowokować?
Ekhtelion wcale nie jest najfajniejszy, najfajniejszy jestem ja, tylko nikt o tym jeszcze nie wie. Ja wam pokaże!!!
Odpowiedz
Hahaha niezłe Ja byłem młody i dość mało znałem osób Na pewno w następnym głosowaniu coś zmienię ;]


Odpowiedz
Liczę na twoje głosy Mevida w następnym głosowaniu . Niestety ale ktoś musi być 'ten zły' na forum, padło na mnie ale tak naprawdę to jestem czuły, wrażliwy i mam subtelne wnętrze.
Odpowiedz
Niektóre wyniki (nie mam na myśli zwycięzców) nieco mnie zdziwiły, ale nie będę się rozpisywał. I zanim zapomnę: gratuluję zwycięzcom.

Ekhtelion może jakoś przekonasz do siebie forumowiczów? Na pewno znajdziesz jakiś "magiczny" sposób...
Odpowiedz
Ja ze tego miejsca chciałem normalnie podziękować wszystkim tym co uważają, że mam ładny profil *zaczyna płakać* .... dzięki kurw... wszystkim

Oraz. Oraz gratuluję wszystkim zwycięzcom danych kategorii




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz

Cytat

Ach...dziwne, że w pierwszej kategorii nie wygrałeś Ekhtelionie. Cóż...brawo Enether.


Dziękować, dziękować.
Odpowiedz
@ Milten5
Ale ja nie chcę nikogo do siebie przekonywać. Działam jak działam i zawsze staram się miec w tym jakiś cel. Czasem te działania mogą się komuś nie podobać albo ktos może ich nie akceptować.
Odpowiedz

Cytat

Niestety ale ktoś musi być 'ten zły' na forum,


Nie! TO ja jestem ten Zuy! : D
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Tokar, i tu jest właśnie problem. Nikt nie wymyślił pozytywnej rangi specjalnej dla Rycerza. To nie fair XD.

Co wy wiecie o byciu zUym...
Odpowiedz
A ty wiesz? xD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Niech to. Już miałem okazje być zwycięzcą w kategorii "najfajniejsza użytkowniczka". Może za rok...
Gratuluje zwycięzcą.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Tar, trafiłeś w samo sedno. Przed tobą nawet mój mały sekrecik się nie ukrył. Niech to!
Ven, oczywiście, że wiem. Jestem po kursie "Co musisz wiedziec o byciu zUym". Przydatna rzecz XD.
Odpowiedz
Widzę, że na mnie nie głosowaliście - oj nieładnie *chowa ciasteczka do pieca* Nie było głosów, nie było ciasteczek

Powinniście to chyba ogłosić też na stronie gameexe.
Odpowiedz
Bo było coś wspominane, że wyniki będą też na stronie głównej XD.
Odpowiedz
Cel informacyjny: skoro podaliśmy na stronie, że wybory są to podajmy też ich wynik. Na zasadzie nie ogłaszajmy wojny a o jej zakończeniu nie informujmy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory 2007 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...