Admin&Mod Log

Proponuję ograniczyć ilość znaków w podpisie i uczepić się paru sygn przy okazji... Niech chociaż będą szersze, niż dłuższe, bo nawet przy 1280x768, trzeba przewijać i przewijać...
eot

Edycja kilku postów Diego de Gallin w dziale Morrowind - posty-klony w rożnych tematach i czasami nawet nie na temat.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Przeniesienie postów LIRAELa, Diego de Gallin oraz Zoli z tematu "Minsc" do "Mody i modziki do Baldurka".

Powód ? Rozmowy nie na temat.

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu "Scar...", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Kasacja tematu Larsa 'Film' z działu Wiedźmin. Powód: Sam autor chyba nie wie co chciałw nim napisać.

[Dodano po chwili]

Uzytkownik tomasek stracił możliwość postowania na forum za zamieszczanie linków do zawirusowanych plików.
Odpowiedz
Kasacja czasowa tematu "Do jakiej gildii byś doszedł" Podobny temat już istnieje.

[Dodano po chwili]

Temat "Imminitety" został zamknięty. Problem rozwiązany, i powoli sie pogadanka zaczynała.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Połączenie tematu "Tutu" z "Mody i modziki do Baldurka".
Odpowiedz
Temat Zabijanie w G3 oznaczony do kasacji. Taki problem był już poruszany na forum.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Javiera z tego tematu. Perfidny spam w dodatku z błędami. Laurka na PM dla tego pana.

[Dodano po chwili]

Temat Katana w G3 został oznaczony do czasowej kasacji, gdyż jest już taki temat.

[Dodano po chwili]

Temat Szary pasek w G3 został oznaczony do czasowej kasacji, gdyż istnieje już taki sam temat.

[Dodano po chwili]

Temat stare pierścienie alchemika w G3 także do kasacji. Jest już taki temat.

[Dodano po chwili]

Temat Czy Gothic działa bez błyty w G3 wykasowany.

Temat Wytrzymałość w G3 wykasowany. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Katrich w temacie" Arbiter"

1 słowo i emota.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Usunąłem trochę starych tematów z subforum GE. Głównie dlatego, że zawierały wygasłe linki oraz dlatego, że tyczyly się jakich archaicznych spraw. Te ciekawszei godne uwagi otagowałem jako archiwalne. Dwa tematy przeniosłem do subforum użytkownicy.

Poza tym przemianowałem parę tematów i zaktualizowałem poradnik osbługi forum.

Kilka tematów odkleiłem by nie robiły niepotrzebnie zamętu na forum. Nie muszą być przylepione.
Odpowiedz
Kasacja posta amicus'a z tematu "Kim jest wasza postać"

W temacie chodzi o opisanie kim jest postać, a nie podanie w kilku słowach kim się gra.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta Zeala w temacie "Jusam", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Nic nie wnosił do tematu.

Połączenie tematów "Sarevok w BGT" oraz "Mody i modziki do Baldurka".

10% dla użytkownika KRQ - nie używanie wyszukiwarki, tworzenie wielu tematów opisujących ten sam lub podobny problem.
Odpowiedz
Skasowałam kolejny boto-temat z działu Tibia.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
10% dla MiridiusHazentoff za bezsensowne shouty w SB

[Dodano po chwili]

Kolejne 20% dla tego pana + 2 dni urlopu od SB. Niech się chłopak przewietrzy może dobrze mu to zrobi.
Spam w SB
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu o kupowaniu prac maturalnych. Powód: glówny link w temacie wygasł.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Danego i Tara w temacie o sesjach. Powód: Nie ciskać mi się i nie wdawać się w dyskusje z Enehterem. Załóżcie sobie o tym osobne tematy.
Odpowiedz
-10% dla Orinkiela. Myślę że można było już mu je zdjąć.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Ulalume z tematu "[Pozwolenie] Czar"
OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Amnestia -20% dla Majorka.

[Dodano po chwili]

Małe sprzątanie w temacie o gazetkach.
Odpowiedz
Wydzieliłem OT z konkursu o Władcy Pierścieni i utworzyłem z niego osobny temat o cwaniactwie w konkursach wiedzy.
Odpowiedz
Kasacja tematu Film końcowy w Wiedźminie. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...