[NWN1] [Pomoc] Gdzie jest Diament?!

No więc gram Paladynem i noszę długi miecz +1, a potrzebuję diamentu, aby zrobić ostrze astralne, a nigdzie nie mogę go znaleźć (jestem w 1szym rozdziale ofc - i chcę mieć to ostrze w 1szym rozdziale).
Musisz przeszukiwać wszystkie kąty. Wiem, że to trudne. Ja też to przechdziłam. Pociesz się faktem, ze na ulicy i w biednych domach go nie znajdziesz. Szukaj raczej u bogaczy.
Znam ten ból. Grając paladynem (zawsze i wszędzie!) szukałem diamentu w każdej dziurze. Ale zdobyć go możesz wykonując misję dla madam Ofali z Księżycowej Maski (to taki..., hmmm..., dom uciech). Kiedy zbierzesz wszystkie dzieła sztuki, Ofala wręczy ci diament jako nagrodę. Marnie to pasuje do etosu paladyna, ale trudno... Być może jest też inna szansa na znalezienie diamentu, ale na razie tylko to przychodzi mi do głowy.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Hawkwood - za ta misje Olafia daje Buty +3 ( koncentracji chyba nie pamiętam ) , ehhh
Ofala daje diament. Wystarczy z nią pogadać i użyć perswazji (podobnie jest z druidem i misją uwolnienia zwierząt - o żelazne drzewo musisz się wykłócić trochę).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Jak dobrze pamiętam to diament był w dokach, w którejś skrzyni na 90 %
okej mam diamenta normalnie dobrze iz mialem sejwa wczesniej - to jej wyperswadowalem moj kochany kleinocik hihi no i mam te ostrze astralne .... bedzie mozna je potem ulepszac ?? (ja sie na tych ulepszeniach nieznam , bo wczesniej gralem Magiem .. magiczka )
Diament jest jeszcze np. w Żebraczym Gnieździe w Składzie w jednej ze skrzyń zabezpieczonej pułapką. Tam w tym pomieszczeniu, gdzie rozwaliłeś Drawla. Przyda Ci się, żeby umagicznić mieczyk w 3 rozdziale.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
mhm znalazlem jeszcze jeden u Piratow sie znaczy zbojow w zabezpieczonej niezla pulapka skrzyni ... w dokach
O tej skrzyni właśnie wcześniej pisałem 8)
Astralne Ostrze możesz jeszcze ulepszyć w dalszej części gry - w trzecim rtozdziale bodajże. Otrzymujesz wtedy miecz z parametrami: dodatkowe obrażenia od dźwięku 1k10, premia za ulepszenie +2.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Podsumowanie :

W 1szym rozdziale wychodzi na to ze sa 3 Diamenty :

1. za quest z Olafią
2. w Dokach w skrzyni z pulapką
3 w zebraczym gniezdzie

- dzieki za pomoc , tamte posty jako gosc ja pisalem a teraz jestem melnomocnym dzialaczem forum

Zamykam - Rincewind
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...