[BGII] Problem z Kulą Sfer.

Witam. Jako mag zdobyłem już Kule Sfer, jest tylko jeden problem. Po jej zdobyciu podszedł do mnie Zakapturzony Czarodziej i powiedział że Kulę moge zatrzymać, ale musze dla Zakapturzonych wykonywać zadania, spox, ale podczas rozmowy z nim powinienem zapytać się o tych uwięzionych w mojej kuli rycerzy, a nie zapytalem się. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się ich?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Chodzi ci o uwięzionych rycerzy solamnijskich? Dragonlance się kłania mili moi... Spokojnie - jeszcze będziesz miał okazję dopytać się o los uwięzionych rycerzy - bodajże po zakończeniu całej misji w Kuli i po promocji twoich podopiecznych magów. I jeszcze jedno - wybieraj dla nich najłatwiejsze zadania, a na koniec nie pozwól im, aby wykonali specjalny magicczny przedmiot! Inaczej dojdzie do małego wypadku w laboratorium i będziesz mógł się pobawić w "znajdź nerkę" :lol: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




No właśnie skoro już mowa o tych magicznych przedmiotach tworzonych przez twoich uczniów jest szansa, da się coś zrobić żeby zrobili mi tą zbroję czaroksiężnik, różkę mi się udało a reszta :?:
Chwila - pierwsze zadanie to banalny przedmiot, czyli np. różdżka, drugie - stworzenie zaklęcia - wybierz najprostsze, bo uczniowie pofruną w niebiosa! Trzecie zadanie to artefakt, do wyboru masz: szatę ucznia, kostur mocy i pierścień czarów. Moja rada - przystopuj chłopaków i zabroń im dłubania przy magicznych mocach, czyli zero przedmiotów! Inaczej prawie na 100% możesz zamawiać nekrologi dla studentów... Będzie wielkie bum i po ptokach.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Dzięki Hawkwood. Moderatorzy mogą zamknąć ten temat, chyba że ma ktoś coś jeszcze do powiedzenia :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


A jest jakaś szansa że im się uda zrobić któryś z tych przedmiotów :?:
Raczej nikła w przypadku trzeciego zadania - miałem kulę dwa razy, za pierwszym razem zaryzykowałem i moi uczniowie przenieśli się do Krainy Wiecznych Łowów, za drugim dałem sobie spokój i przynajmniej mogłem obejrzeć ich promocję. Osobiście radzę dać sobie spokój i nie zlecać im wykonania artefaktu.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




No, ja w trzecim zadaniu nic od nich nie chciałem, dzięki tem u nikt nie zginął i wszyscy zyskali świadectwo, a ja Exp.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


← Baldur's Gate
Wczytywanie...