[BGII] pytanie o maksymalne HP

Mam do was pytanie jakie jest maksymalne HP dla zbrojnych na 22 lewelu nie uwzględniając bonusów z przedmiotów np: hełmu Baldurana bo wedle tabeli 9+39 (kostka k10) zakładając że wylosujesz przy każdym lewelu maksymalną wartośc albo masz ustawione że dostajesz zawsze maksymalną wartość, to wydaję mi się że coś mało. Mój wojownik bez bonusów wynikjących z hełmu baldurana na 22 lewelu ma 163 HP.

Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam
Odpowiedz
Wszystko jest dobrze, masz nawet powyżej średniej więc nie narzekaj
Odpowiedz
Jest ok, ja barbem na 40lvlu z 18kondychy (bez itemków) wyciągnąłem 200-300 hp, gra cię stopuję, niestety.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
przy kondycji 18 wychodzi 14pż na poziom do dziesiątego poziomu idzie bez problemu później trzeba się mordować
Odpowiedz
Jeśli kogoś bardzo irytuje to, że od bodaj 10 poziomu dostaje mniej hp to niech ściągnie sobie jakiś edytor plików 2da i sobie zedytuje pliki hp****.2da znajdujące się w katalogu Override. A jak ich tam nie ma to niech poszuka sobie w necie jak wyssać te pliki z archiwum gry (to dość łatwe) =)
Odpowiedz
jak się gra złodziejem to można zrobić mały myk z czarem przyzwanie chowańca zawsze to dodatkowe HP:D
Odpowiedz
I częste -1 do kondycji
Odpowiedz
[OT]
A jeżeli gra się magiem to można zrobić jeszcze większy przekręt: Rozpoczynamy grę [W multiplayer), przywołujemy chowańca, eksportujemy postać, zaczynamy nową grę, importujemy postać, znów przywołujemy chowańca, znów eksportujemy postać, etc.

Dzięki temu miałem maga z 684 hp .
[/OT]
Odpowiedz
Ten sam myk można zrobić ze złodziejem....tylko trochę to takie lamerskie... Mistyk chowańca chowamy do plecaka i nie ma -1 do kondycji....
Odpowiedz
← Baldur's Gate

pytanie o maksymalne HP - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...