[GII:NK] Jaskinia z niespodzianka i tablica :P

Siemka !!!! W gothicu 2 znam dwie ciekawostki Ok to tak przed palisada orków wciśnijcie (b) i wpiszcie (marvin) potem znów (b) i przed palisada naciśnijcie (k) potem idżcie do miejsca gdzie w gothicu 1 stała świątynia (a raczej ruiny) i na dole w jaskini gdzie były zwoje z zaklęciami przemiany w chrząszcza czeka was niespodzianka acha i jeszcze jedno najlepiej tam isć gdy pierwszy raz jestestescie w gorniczej koloni,
a teraz tablica z ta nie będzie problemu ,ona również znajduje sie za ta palisada dokładniej na północno- wschodnim krańcu mapy i to by było na tyle ;D !!!!
Odpowiedz
Po co używać kodów jak można tam wejść legalnie.A ta niespodzianka to ciała bohaterów?Jeśli tak to ktoś już o tym pisał...
Odpowiedz
Właśnie , ale gdy chodzi ci tylko o "eksperyment" w imie nauki można zrobi nawet to
Odpowiedz
To ja jeszcze dodam że warto wlecieć (za pomocą ciągłego wciskania F8 po wprowadzeniu marvin) na świątynię uzdrowicieli (w kanionie). Znajduje się tam... wrak garbusa
Odpowiedz

Użytkownik Milten 5 dnia pon, 05 lis 2007 - 20:25 napisał

Znajduje się tam... wrak garbusa

[post="91118"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Byłem tam i go nie znalazłem jakoś może mamy inne wersje ale nie słyszałem żeby tam coś takiego było możesz dać screena ??
Odpowiedz

Użytkownik Miszczu dnia śro, 15 sie 2007 - 09:37 napisał

potem idżcie do miejsca gdzie w gothicu 1 stała świątynia (a raczej ruiny)

[post="79482"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Co to za świątynia? Świątyniaa Uzdrowicieli? Co to takiego?

PS. Przepraszam, że jestem natrętny


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Użytkownik marcineczek22 dnia sob, 17 lis 2007 - 18:40 napisał

Byłem tam i go nie znalazłem jakoś może mamy inne wersje ale nie słyszałem żeby tam coś takiego było możesz dać screena ??

[post="93553"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oczywiście.
Odpowiedz
Heh dobre jaja jaką masz wersje gry?

[Dodano po chwili]

Dostrzegłem tam małą karteczkę w górnej części drzwi garbiego możesz powiedzieć co tam pisze???
Odpowiedz
Co do wersji to mam v2.6, ale to nic nie zmienia. W starszej wersji też był ten garbus.
Co do karteczki:
Odpowiedz
Mógłby ktoś to przetłumaczyć ?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
"Zawsze chciałem zrobić grę z samochodami, wiesz. S"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
ej jak będziecie za palisadą to tam jest taka tabliczka moglibyście to sprawdzić, przetłumaczyć i powiedzieć mi, co tam jest napisane?
Odpowiedz
Dzięki wielkie:) ja się dostałem tam kodami: wpisałem marvin a potem k wciskalem i latalem:)
Odpowiedz
A propos tej palisady, to po co orkowie mieli by tam trzymac swoich wlasnych "ludzi" w zamknieciu ?
Odpowiedz
Ale przecież tam nie było ich ''ludzi''.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tyrael dnia wto, 29 lip 2008 - 17:51 napisał

Ale przecież tam nie było ich ''ludzi''.

No właśnie.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnok Smith dnia wto, 01 kwi 2008 - 14:54 napisał

Wszystko jest tutaj: KLIK

No właśnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gothic

Jaskinia z niespodzianka i tablica :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...