[BGI] Scar...

Otóż jestem we Wrotach Baldura (Płomienna Pięść - AR1100) oczyściłem ze zmiennokształtnych Siedem Słońc, uwolniłem Jhasso i poszedłem zdać raport Scarowi w budynku Płomienna Pięść, wchodzę do środka ale Scara tam nie ma przeszukałem piwnice, poszedłem na górę tam jest tylko Entar a na parterze najemnik płomiennej pięści, Fergus i jeszcze jakiś typek ale Scara tam nie ma.Muszę coś jeszcze zrobić, aby się tam pojawił?
Jeśli ze Scarem pogadałeś przy wejściu do Wrót to powinien tam być.
Zwykle stał na końcu tej długiej sali w budynku Płomiennej Pięści
Może po prostu pójdź do innej lokacji i wróć ponownie

Robiłem już tak,rozwiązałem już wszystkie zadania we Wrotach Baldura,oprócz tych ze Scarem i Żelaznym Tronem.Wróciłem się też na most i Scara też tam nie ma, a szukałem dokładnie
Przeinstaluj grę albo wpisz kod na przywołanie postaci (chyba był taki). Powinno pomóc
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Ostatnio moja siostra dużo gra i też ma pełno tego typu problemów , nie ma ludzi tam gdzie powinni być. W takim przypadku należy użyć kodu żeby "przywołać" postać, często to jedyne wyjście (ja też nie lubię kodów, ale czasami to przymus ).

[Dodano po chwili]

A jak byś nie znał kodu to:
CLUAConsole:CreateCreature("xxx");
Pisałem z pamięci więc mogłem się pomylić. W miejsce xxx wpisy Scar powinno zadziałać.
Przeinstalowałem grę i pomogło czekał na mnie na moście w bardzo widocznym miejscu więc musiałem mieć jakiś błąd.Dzięki za porady
← Baldur's Gate
Wczytywanie...