Podatek VAT na internet!

Tak tak drodzy forumowicze. Wkrótce nadejdzie ten czas, że na internet zosatnie nałożony opdatek vat (22%). W związku z czym tzreba liczyć sie ze wzrostem opłat za dostęp do tego cudownego wynalzaku jakikm jest sieć. I w tym miejscu przechodze do części właściwej mego posta. Jakich łącz używacie i ile za nie płacicie? . Obawiam sie, że wkrótce przyjdzie mi zrezygnować z Neostraty i będe zmuszony sie rozejrzeć za jakąś alternatywą (tańszą). Moje obecne lącze to:

NEOSTRADA 768/128 bez limitów. a płace około 150złociszy za miesiąc.

Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Ojjj. To troche bulisz. Ja mam LAN'a. Np. w tej chwili 144 kbps.

Wady:
- spore lagi na niektórych grach,
- nie chodzi Kaaza i inne tego typu programy ,

Zalety:
- w miarę tani - 60 zł miesięcznie
- prawie całe osiedla ma tego "osiedlowego lana" (3000 osóB)
- 0 lagów po lanie
- nie trzeba mieć oryginała, żeby pograć po LAn'ie .

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją predkość zapraszam na www.numion.com (wciskamy yourspeed ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Neostrada 640 kb/s - 150 zł.
Jescze mam sieć z kumplami z mojej ulicy :wink:

A tak poza tematem. W pierszy dzień jak kupilem SDI, przychodzi do mnie babka do pokoju i sie pyta: "W której szafie trzymacie ten internet?"
a ja jej: "Specjalnie schowałem żebyś go nie widziała" :twisted:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
ja mam najtańszą neostrade 128kb/s
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
HEH A JA WAS teraz dobije gdyz mam 2 rodzaje stalego lacza w tym zwykle (ciagniete od slupa do slupa) i radiowe...to pierwsze jes takie srednie ale zato ta radiowka mam dzieki niej takie transfery ze glowa mala.....w nastepnym poscie podam wam dokladne predkosci.......(musze sie wywiedziec)....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To ja korzystam z neostrady 650 kb/s i place (nie wiem jakim cudem) tylko 99 zl miesiecznie, a do tego aktywacja i pierwsze dwa miesiace po 1 zl...
Odpowiedz
A ja juz znalazlem zajebista oferte (kompa bede miec dopiero w lutym). Za 27 euro bede miec dsl z transferem 3.078 kbs. Byly tansze i wieksze ale wszyscy mi mowili ze to dobra firma, jak ktos chce miec internet z Niemiec to zapraszam na www.1und1.de :wink:
Odpowiedz
yyyy ein moment bitte. co to znazcy 3.078kb/s? 3kb/s? przecież to prędkość modemu... coś sie chyba pomyliłeś.
Odpowiedz
przy tysiacach sie czasami pisze kropke ekhtelion^^

Się pisze przy dużych liczbach by były czytelniejsze
Odpowiedz
Nie wiem czemu miał służyć powyższy post, ale fajnie jest sobie popatrzeć na to ile się kiedyś buliło i za co

'Powyższy post' został usunięty.
Odpowiedz
← Karczma

Podatek VAT na internet! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...