[GII] Przyjaciel w G2

Przyjaciel

Milten (14 głosów [18.18%])
Wilk (1 głos [1.3%])
Gorn (21 głosów [27.27%])
Angar (1 głos [1.3%])
Lester (0 głosów [0%])
Lee (11 głosów [14.29%])
Lares (1 głos [1.3%])
Xardas (3 głosy [3.9%])
Diego (25 głosów [32.47%])
Ja wybrałem Gorna, ale wachałem się miedzy nim a Diego, ale w G2 Gorn wydaje się trochę fajniejszy (w jedynce też sporo robimy )

Odpowiedz
Ja głosowałem na Diego on jest najlepszy
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Ja wybrałem GORNA to jest spoko gość i potrafi przyłożyć Ale Milten i Diego też są spoko ;]


Odpowiedz
Jako jedyny wybrałem Angara! Pewnie dlatego, że przechodziłem G1 jedem pierwszy raz jako braciszek zioła wieć był takim moim trochę mentorem, bardziej niż jakiśtam cwaniaczkowaty Diego. Zastanawiałem jeszcze nad Gornem bo nieraz pomagał nam w walkach i wyciągał z niezłego bagna, ale chiałem być oryginalny.
Co do Angara, wstyd się przyznać, ale jak przeszedłem pierwszy raz G2 to go nawet nie znalazłem.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Lenwe on jest w 4 Rozdziale w Starym Obozie, albo: Pamiętasz kryptę gdzie musiałeś w G1 odzyskać kamień który miał Dozorca? To tam ;] Jak mu pomożesz to na farmie chyba siedzi bodajże u Akila ale nie jestem pewien ;]


Odpowiedz
Zagłosowałem na Gorna, naprawdę równy z niego gość, chociaż Diego i Milten też są w porządku
Odpowiedz
Diego jest najlepszy... Taki miły no i... po prostu nie da się go nie lubić! Ma w sobie tą moc;)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubię ...

Diego-dlatego że jest awanturniczy i najbardziej jest podobny do beziego, ale pewnie w niektórych sytuacjach zostawił Bezimniennego w **** w nocniku

Gorn- jest silny i głupi (przypomina mi ludzkiego orka XD),i dlatego lata za Bezim

Milten- jest spox spokojny ,ale za dużo nie pomaga.

Lester- nic dodać nic ując (chyba że lubie maryśkę)

Xardas- zawsze mu nie ufałem , i odkiedy pomaga wyznawcą Innosa (?)

Cor Angar - dziwny człowiek ;-\

Lee- dobry dowadca nie winnie został w górniczej dolinie ,ale troche zbyt ufny...
Odpowiedz
Diego. Oczywiście, że Diego. ;>

Jak przypominam go sobie z jedynki, to aż się łezka, w oku kręci.

Ah, ten nasz Diego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Gorn jest super ziomek, ale Diego lepszy. To on podał nam jako pierwszy pomocną dłoń w g1. Był bezinteresowny, pomagał nam, i nie chciał nic w zamian. No i podoba mi się jego złodziejski duch. Zdecydwanie najlepszy kumpel
Odpowiedz
gorn. on jest the best silny, doświadczony w boju,i ma wyczesany głos.
choć jest troche zbyt porywczy ale jest wojownikiem
Odpowiedz
# Xardas - Bardzo go lubię zawsze jest dla nas spokojny i cierpliwy Mimo że nas zdradził nadal go lubię

# Lares - Spoko jest w 1 go nie lubiłem bo się tak kozaczył xD w 2 już bardziej

# Lee - Lee lubię ale nie aż tak bardzo ponieważ w 1 jest dla nas surowy w 2 nie za bardzo miły a w 3 to wgl udaje jakby nas nie znał ;/

# Lester - Dla mnie święty człowiek może dlatego że z Bractwa xD Zawsze pomagał nam jest spoko

# Angar - Lubię go jest orginalny ;p

# Gorn - Panie Kur** Popcorn xD Lubię noobka chociaż odbijając kopalnie w G1 mieliśmy strażników zabić , zabiłem strażnika to Gorn zaczął mnie bić xD

# Wilk - Lubię go tylko za tą zbroję pełzacza Tak to z nim nie gadam xD

# Milten - uwielbiam go zawsze pomaga i zawsze pomoże w problemach

# Diego - Diego lubię na równo z Miltenem ;d


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
A ja na Laresa, gdyż to moja ulubiona postać

Edit: Albo nie, niech będzie Milten. Lubię tego maga, a Lares był spoko dopiero w drugiej części gry.
Odpowiedz
Zagłosowałem na Diego tylko dlatego że bez niego Gothic I Mógłby się skończyć tak : "Witamy w koloni!" *masa ciosów w pierś , w głowę , kopniaki , może dźgnięcie mieczem* Tylko dlatego na niego zagłosowałem ale jeżeli tego nie liczyć to wszystkich szanuję tak samo. A Xardasa lubię tym bardziej że jest trochę podobny do mnie...
Odpowiedz
← Gothic

Przyjaciel w G2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...