[BGII] BG 2 Tutu - bg1

Nie podałeś jaką wersję TDD masz - ten dodatek niestety ma sporo błędów i na wiele z nich nadal nie ma łatki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam mały problem ze znalezieniem działającego linka z modem "Pamiątki z północy". Sprawdzałem juz na forum children of baal ale tam wiekrzosc linkow poprostu nie dziala, a strona rika padla. jesli ktos wie skad wmozna pobrac moda lub posiada go na swoim kompie to prosze aby przeslal mi go na maila heremis00@wp.pl z góry dzięki
Odpowiedz

Użytkownik HeremiS dnia czw, 20 gru 2007 - 20:19 napisał

Mam mały problem ze znalezieniem działającego linka z modem "Pamiątki z północy". Sprawdzałem juz na forum children of baal ale tam wiekrzosc linkow poprostu nie dziala, a strona rika padla. jesli ktos wie skad wmozna pobrac moda lub posiada go na swoim kompie to prosze aby przeslal mi go na maila heremis00@wp.pl z góry dzięki

[post="98437"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Mailem ? Nie bądź aż tak wygodny. Sam mod jest tutaj: download.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No tak ale ten link nie działa ;\ probowalem to sciagnac juz kiedys z tej strony... i tym razem takze nie zadzialalo... jesli wiec wiesz skad mozna to sciagnac to bylbym bardzo wdzieczny za linka;] z gory dzioeki
Odpowiedz

Użytkownik HeremiS dnia pią, 21 gru 2007 - 21:47 napisał

No tak ale ten link nie działa ;\ probowalem to sciagnac juz kiedys z tej strony... i tym razem takze nie zadzialalo... jesli wiec wiesz skad mozna to sciagnac to bylbym bardzo wdzieczny za linka;] z gory dzioeki

[post="98545"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Sprawdziłem osobiście. Wrzucasz do katalogu z grą, tam rozpakowywujesz i wrzucasz Souvenir.exe. Pojawia się komunikat o błędzie - trudno. Wciskasz Enter i ponownie wciskasz Souvenir.exe - wtedy ładnie się instaluje. Link jest więc dobry.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam wszystkich bardzo serdecznie:P Na początek chce powiedziec ze juz kiedys przeszedlem BG1 ale to bylo z 5 lat temu teraz hcce przejsc te gre jeszcze raz ale na INNEJ ROZDZIELCZOSCI wiem ze BGT daje taka mozliwość ale nie mam pojecia co zrobic aby to zainstalowac czytalem na forum jakies kosmiczne porady czy jest ktos w stanie mi pomóc Mam Sage BG plus dodatki w niej zamieszczone prosilbym o pomoc
Odpowiedz

Użytkownik Buczek79 dnia pon, 21 sty 2008 - 11:16 napisał

Witam wszystkich bardzo serdecznie:P Na początek chce powiedziec ze juz kiedys przeszedlem BG1 ale to bylo z 5 lat temu teraz hcce przejsc te gre jeszcze raz ale na INNEJ ROZDZIELCZOSCI wiem ze BGT daje taka mozliwość ale nie mam pojecia co zrobic aby to zainstalowac czytalem na forum jakies kosmiczne porady czy jest ktos w stanie mi pomóc Mam Sage BG plus dodatki w niej zamieszczone prosilbym o pomoc

[post="103083"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Opisz dokładnie co to za problem i na jakim etapie. Na chwilę obecną polecam: http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/down.../BGTReadme.html

Tutaj po krótce (i po angielsku) opis instalacji. Jak gdzieś sobie nie radzisz daj znać gdzie. Możliwe, że masz mody nie współpracujące z BGT. W tym temacie jeden z użytkowników CoB podał Ci jakie mody współpracują (BGT-WeiDU is compatible with), jakie w nie wszystkich elementach (BGT-WeiDU is partially compatible with), bądź też mogą nie współpracować, choć nie jest znane działanie z tym modem ( It is not known whether BGT-WeiDU is compatible with).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chodzi mi przedewszystkim o te rozdzielczośc gram 640 na 480 na 52 LCD wiec troche lipa ale wiem ze mozna grac na silniku BGII w zwiazku z tym rozdz. mozna zmieniac na 800 600 a to juz zmienia postac rzeczy. a druga sprawa czytalem o tym BGT w którym ( po zainstalowaniu BGI i BGII) można przejsc te gry jako jedną. Jak wroce do domu to napisze jakie patche mam na plycie >
Odpowiedz
czy ktos moze mi napisac dokladnie co musze zrobic z tym wszystkim ? najlepiej najbardziej lopatologicznie jak sie da ;D jesli to wazne to napisze ze mam BG1 + OzWM (oryginal) oraz BG2+ToB (rowniez oryginal), dobra i co dalej ? z gory dzieki
Odpowiedz
Może dokładniej opisz z czym masz problem, a dzięki temu dokładniejsza będzie odpowiedź. Mogę poradzić na start plik ReadMe z opisem instalacji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
problem polega na tym ze slyszalem ze trzeba miec zainstalowane BG1+ dodatet oraz BG2+dodatek, zainstalwoalem w kolejnosci BG1 + dodatek, BG2 + dodatek, nastepnie sciagnalem instalke BG1Tutu... uruchamiam, niby costam instaluje i jedyne co sie zmienia to to ze gdy chce uruchomic gre to nic calkowicie sie nie dzieje...
aha i glownie to mi chodzilo o to co dokladnie musze posiadac, co i w jakiej kolejnosci musze wsyztsko instalowac, wiem troche zamotalem ale qrde ostatnio taka zajawke na BG zalapalem, a teraz jeszcze to BGT, 1 raz mam z tym doczynienia i niewiem co i jak
Odpowiedz
No to chcesz BGT czy BG Tutu zainstalować??? jak BGT to instalujesz wszystko po kolei potem sciagasz instalkę BGT i tu ważne musisz nie mieć płyty w napędzie!! Odpalasz i się samo konwertuje, potem wklejasz łatkę i mody jakie chcesz ...aha odpalasz BG2i i z panela dopiero rozpoczynasz grę w jedynke i to wszystko w sumie
Odpowiedz
okej dzieki to rzucilo mi jakies swiatelko, pozniej zaczne instalowac i wrazie jakichs problemow sie odezwe aha i pytanie jeszcze czy nie trzeba wszytskiego instalowac w jeden folder np itp? a co do tej latki to czy mozna ja sciagnac z wiezy ramazitha ? i jak ta latka sie nazywa? sorki ze tyle pytan, ale 1 raz mam z tym doczynienia
Odpowiedz
Hmm...w jeden folder (np: Games:P), a tak serio to instaluj normalnie. Patche są np. tutaj. Co do nazwy - ta nieistotna, ale ważne co dany patch poprawia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
jak narazie wszystko dziala dziekuje bardzo!!

ktore mody dzialaja pod BGT i jak je instalowac? hyhy prosze nie denerwujcie sie na mnie ;D ale jestem noobem w tych sprawach ;p
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to wszystkie We-idu, ale gdzieś tutaj była informacja , które działają więc musisz tylko poszukać instalujesz normalnie według zaleceń twórcy moda..czyli przeważnie ściągasz wypakowujesz odpalasz instalke wybierasz opcje moda i tyle...
Odpowiedz
Niestety trzeba się denerwować, bo jest temat o modach do BG TUTAJ. Post 67 (mój) daje Ci linka do Read Me z wyjaśnieniem co chodzi a co może nie chodzić z tym modem. Nie zakładaj tylu tematów, tylko używaj na forum wyszukiwarki...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Cytat

Zainstaluj sobie mod "Unfinished Business", tam znajdziesz owe zadanie.




O bardzo dziękuję, jest tam też dużo fajnych zadań i innych rzeczy.


No proszę mody się zaczęły podobać.....
Odpowiedz
A kiedyś, komuś się nie podobały (mody). Ja zawsze lubiłem mod, znaczy jak już poznałem.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

BG 2 Tutu - bg1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...