Strefa zamówień (graficznych^^)

Użytkownik Etheriel dnia czw, 05 lip 2007 - 20:52 napisał

Mógłby mi ktoś zrobic jakiegoś fajnego elfickiego zabójcę? Najlepiej z jakimiś egzotycznie wyglądającymi sztyletami w obu dłoniach. I z ciekawą pozą. 
Z góry dziękuję.

[post="73210"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie wiem czy się spodoba, nie był dokładnie opisany, więc improwizowałem. Oparłem się o Drizzt'a Mroczny elf, ale do zabójcy idealny

http://img178.imageshack.us/my.php?image=87918880kb9.gif

Odpowiedz
Hej... a macie może jakieś avatary dla duergarów? Bo po necie szukam i nigdzie znaleźć nie mogę... byłbym wdzięczny


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
ooo... dzięki może być. Przyda się.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Nie trafił ktoś kiedyś przypadkiem na avatar przedstawiający maga, ok. 40 lat, człowieka, długawe ciemnobrązowe włosy? Najlepiej żeby dominowała czerń i mroczna stylistyka.

Szukam od dwóch tygodni i nic...
Odpowiedz
A może znalazłby się jakiś nietuzinkowy krasnolud z toporem (ew. młotem) i tarczą?

Szukałem po googlach, portalach fantasy, stronach z avatarami... wszystko takie pospolite i nieciekawe...
Odpowiedz
Zara Tara zajadą xD
Ruszczcie dupska i se poszukajcie ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja też dziękuję i jeszcze tylko zapytam o jedno: Nie masz może większej wersji?

(I jakby się dało to najlepiej bez tego zakamuflowanego "Gameexe" w tle. . Nie żebym coś do GE miał, ale wolę czyste foto.)
Odpowiedz
Czystego nie dostaniesz. Bo już dawno powinieneś być martwy.
Większą wersję mam. Cały obrazek. Awatar samemu zrobiłem. A z resztą jest całkiem pokaźny jak na awka. 200x200.
Odpowiedz
Jest super... a napis scierpię...
Odpowiedz
przepraszam że sie narzucam ale...
czy nie znalazł by sie dla mnie jakihś av(ten mi się już znódził)
prosiłbym o coś z magiem
Odpowiedz
A może być ten?



Made by Tar for Me, ale i tak go nie używam... weź go sobie.
Odpowiedz
enetherze przystane na propozycje tara
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...