[NWN:SoU] Problem w SOU

Witam, mam problem w domu czarownicy bodajże J'nah czy jakoś tak. Otóż mam rzucić jeden z czterech czarów na jedno z czterech miejsc i mam za to dostać żeton. Problem w tym że jestem zatwardziałym wojem i nie mogę rzucić tych czarów. Jak mam to przejść prosze o pomoc.
Odpowiedz
No to musisz zaopatrzyć się w jakieś swoje sztuczek (bo o ile pamiętam, tam należy używać 0-poziomowych czarów). Inaczej ci się nie uda.
Odpowiedz
A jakie to są zwoje?? Bo niewiem o co chodzi o jakie zwoje?? I u kogo można dostać??
Odpowiedz
Na Ognie Wiedzy, należy rzucić Promień Lodu. Na Deszcz Ziemii, Prąd Elektryczny. Na Kolumnę Powietrza, Rozprysk Kwasu. Natomiast na Wody Mądrości, Racę. Powinieneś kupić u większości kupców. Po prostu wróć się kawałek i kup.
Odpowiedz
Kupiłem te zwoje ale mam je czerwone i nie mogę użyć kupiłem u tego co enklawe założył w mieście. Pisze ze nie mogę użyć tego.
Odpowiedz
To może jeszcze spytam. Jak rozwalić J'nah?? Bo jakoś mnie czarami szybko rozwala a te gnolle dużo nie daja??
Odpowiedz
Mam jeszcze pytanko. Jetem już w oazie w grobowcu. Już widziałem raz tego śmiesznego kapłana i teraz jest ta pułapka z kulami ognia. Otóż co mam zrobić żeby znaleźć to ukryte przejście chodzę przy tej ścianie. Byłem tu z każdym najemnikiem, zakładałem hełm dający wiecej spostrzegawczości, chodziłem normalnie i w trybie szukania i nic. Co mam zrobić bo te kule mnie wykańczają jak przez nie się porzedzieram??
Odpowiedz
Mam zero spostrzegawczości, jak założę taki hełm to mam 5. Nie mogę przebiec bo wtedy mój najemnik padnie a sam nie dam rady z tym kapłanem. Wnioskuje to po tym jak mi za 20 wysadził z pojedynczego czaru na początku
Może ten hełm dać jakiemuś najemnikowi może on znajdzie????
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem w SOU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...