[GII] Ulubiony karczmarz

Jakiego karczmarza najbardziej lubisz?

Orlan (15 głosów [55.56%])
Właściciel ziemski (1 głos [3.7%])
Coragon (1 głos [3.7%])
Cardif (3 głosy [11.11%])
Tekhla (7 głosów [25.93%])
Jakiego karczmarza najbardziej lubicie? Macie pięciu do wyboru: Orlana ( pod martwą harpią), Coragona, Cardifa (pod kuternogą) Tekhle i Właściciela ziemskiego. Chociaż Właściciel ziemski nie ma nawet gospody, ale i tak serwuje darmowe piwka, a to duży plus. Plus Tekhli to to, że za wykonane zadanie daje nam gulasz, który daje na stałe siłę +1 ( idzie chyba dostać kilka takich gulaszy). U Orlana natomiast można wynająć pokój i kupić runę teleportującą do jego gospody. Coragon tak samo jak Tekhla daje nam piwo, które podwyższa siłę +1. U Cardifa nie widzę żadnych plusów, ale to on zleca nam zadanie z Attilą. Głosujcie!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Thekla, najbardziej lubię najemników a ten tekst "właśnie zaszlachtowałem kilka smoczków" rozwala
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Lubię Orlana, jego gospoda trzyma klimat, bo służy jako odpoczynek dla strudzonych podróżników... A poza tym widać że to mądry gość, bo gospodę założył w strategicznym miejscu - na skrzyżowaniu dróg prowadzących do czterech najważniejszych miejsc na wyspie
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
U Orlana jest najfajniej ( wiecie że to chyba moje prawie najlepsze miejsce gdzie czuje że to Gothic) jest tam przytulnie i ten koleś co gra na Lutni...
Popieram moje Przedmówce ponieważ gdyby to wszystko działo się naprawdę to każdy z nas wstąpił by do takiego baru jeśli by szedł z obozu najemników do klasztoru magów ognia no nie?
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia pią, 09 lis 2007 - 17:53 napisał

U Orlana jest najfajniej ( wiecie że to chyba moje prawie najlepsze miejsce gdzie czuje że to Gothic) jest tam przytulnie i ten koleś co gra na Lutni...
Popieram moje Przedmówce ponieważ gdyby to wszystko działo się naprawdę to każdy z nas wstąpił by do takiego baru jeśli by szedł z obozu najemników do klasztoru magów ognia no nie?

[post="91938"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Przytulnie nie jest tam w IV rozdziale, ponieważ niekiedy włażą do niej orkowie: elici i wojownicy. Oczywiście wszyscy giną z wyjątkiem Orlana. Facet ma genialny torór!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Tekla ale tylko dla tych jej gulaszów.
A po za tym Orlan, właśnie za tą gospodę.
Odpowiedz
Też ją lubię za to, że prowadziła z Bezim taką fajną rozmowę. Coś takiego, że Bezi pyta się czy może wylizać miskę, a Tekhla odpowiada stanowczo NIE! Aż taki dobry ten jej gulasz?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja lubię Theklę,bo daje ten gulasz dający siłę.Kilka razy.
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
ja lubie orlana bo jak jestesmy w wodnym kręgu to mamy pokój za free
Odpowiedz

Użytkownik Kiyuku dnia pią, 01 lut 2008 - 14:17 napisał

ja lubie orlana bo jak jestesmy w wodnym kręgu to mamy pokój za free

[post="105093"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Racja. Orlan czepia się Ciebie i musisz płacić zawsze 50 sztuk złota, więc lepiej nie pojawiać się zbyt często w gospodzie. Na dodatek ma bardzo dobry topór jak na karczmarza. Kiedyś nie chciałem mu już płacić i mężczyzna rzucił się na mnie z bronią. Facet ma powera . To zdecydowanie jego minus.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
orlana oczywiscie
Odpowiedz
Również zagłosowałem na Orlana. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja zagłosowałem jak większość na Orlana, choć tak naprawdę polubiłem go dopiero po zagraniu w Noc Kruka, bo tak nie przynosił większych korzyści i nie czuło się jego związku z fabułą

Odpowiedz
Orlan, Orlan, oczywiście, że Orlan. Jakiś taki najfajniejszy, a na początku gry potrafi łomot spuścić...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
wszyscy są w porządku, ale najbardziej polubiłem Orlana. jego gospoda jest bardzo klimatyczna, poza tym jest bilsko środka mapy, więc stamtąd blisko do każdego. To jedyna gospoda, w której można wynająć pokój oraz urządzić zawody w piciu piwa pasuje to klimatem do swojskiej gospody. No i orlan jest spoko ziomek
Odpowiedz
Ja najbardziej lubie właściciela ziemskiego. Darmowe piwo this is it.
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiony karczmarz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...