[GI] Szybkie "nabijanie" doświadczenia - pomoc!

Witam!

Właśnie zaczĄłem swoją przygode z Gothicem I. Aktualnie mam 4 poziom, ale do kolejnego poziomu brakuje mi bardzoo dużooo doświadczenia. Wykonałem już chyba wszystkie możliwe misje w Starym Obozie (?) zabiłem bardzo dużo zwierząt, a mi wciąż doświadczenia brakuje.... nie atakowałem oczywiście tych jaszczurów, wilków, czarnych goblinów itp., bo jestem za słaby, żeby cokolwiek im zrobić

A i jeszcze jedno jak moge zdobyć te punkty doświadczenia? bo wiem, że podczas każego nowego poziomu dodaje sie +10 tych punktów... idzie je jeszcze jakoś zyskać?

P.S U kogo idzie kupić bełty?

Wprosze o pomoc na te 3 skromne pytania

Pozdrawiam
Odpowiedz
Bełty mozna kupic u pierwszego lepszego sprzedawcy np Fisk ablo Mordrag
jesli chcesz sobie dobic doswiadczenia to przejdz sie do obozu bractwa i tam powykonuj misje tak jak bys chcial sie przylaczyc

punkty umiejetnosci dostaje sie co poziom (10pk)
i nie ma innego sposobu na ich zdobycie
Odpowiedz
na poczatku możesz wypełniać zadania dla wszystkich obozów a potem przyłączyć się do jednego bo na razie mała wycieczka w las nie wchodzi w rachu
Odpowiedz
A jeśli juz nie będziesz wiedział co naprawdę zrobić to bij się z kopaczami, nowicjuszami i kretami. Tylko uważaj na straż!

[Dodano po chwili]

Najlepiej jest to robić w nocy, gdy są w swoich chałupkach.
Odpowiedz

Użytkownik (Gość)kali* dnia Jun 3 2006, 02:53 PM napisał

Witam!

Właśnie zaczĄłem swoją przygode z Gothicem I. Aktualnie mam 4 poziom, ale do kolejnego poziomu brakuje mi bardzoo dużooo doświadczenia. Wykonałem już chyba wszystkie możliwe misje w Starym Obozie (?) zabiłem bardzo dużo zwierząt, a mi wciąż doświadczenia brakuje.... nie atakowałem oczywiście tych jaszczurów, wilków, czarnych goblinów itp., bo jestem za słaby, żeby cokolwiek im zrobić

A i jeszcze jedno jak moge zdobyć te punkty doświadczenia? bo wiem, że podczas każego nowego poziomu dodaje sie +10 tych punktów... idzie je jeszcze jakoś zyskać?

P.S U kogo idzie kupić bełty?

Wprosze o pomoc na te 3 skromne pytania

Pozdrawiam

[post="44389"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


p d = punkty doświadczenia
widzę że jesteś żółtodziób ale nie martw śie każdy taki był 1 możesz zdobywać p d w kopalni lub w starym obozie zabijając kopaczy - przynajmniej się wzbogacisz.aha pogadaj ze : Snafem Bal parvezem oni będą mieli dla ciebie zadania. 2 tych punktów doświadczenia nie można :inaczejZdobyć: trzeba awansować na wyższy poziom 3 Bełty kupisz w nowym obozie zaprowadzi cie tam mordrag-jeśli wcześniej go nie zabiłeś na rozkaz thorusa

A interpunkcja na spacer poszła?
Odpowiedz
a znacie jakies kody na PD. przeszedlem tą gre ale nie chce i sie znawy rozwalac zwierzxaków wiec przydalby mi sie jakis kod lub trainer. Plz
Odpowiedz
Doświadczenie można nabijać tak, że jak się kogoś zleje ale nie zabije, a on potem wstanie, to trzeba w niego strzelić z łuku bądź uszy, bo wtedy dostanie się doświadzczenie dwa razy

Użytkownik Guest dnia Jul 6 2006, 12:25 AM napisał

a znacie jakies kody na PD. przeszedlem tą gre ale nie chce i sie znawy rozwalac zwierzxaków wiec przydalby mi sie jakis kod lub trainer. Plz

[post="45890"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Doświadczenie można nabijać tak, że jak się kogoś zleje ale nie zabije, a on potem wstanie, to trzeba w niego strzelić z łuku bądź kuszy, bo wtedy dostanie się doświadzczenie dwa razy Wpisujesz kod na nieśmiertelność, potem na Falę Śmierci Uriziela, ewentualnie edit abilities jeśli masz za małe umiejętności, potem 500 razy kod na jakieś zwierzę (chociaż da się chyba jakoś tak wpisać kod żeby to zwierzę czy cokolwiek tam innego pojawiło się określoną ilość razy) i to badziewie Falą rozwalasz
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
równie dobrze możesz wpisać w tabeli kodów edit abilities (ea) i wpisać lp= i wpisujesz pożądaną ilość punktów doświadczenia
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
najlepiej to rozwalc wszystko co sie da
Odpowiedz

Użytkownik matill dnia Jul 8 2006, 08:28 AM napisał

równie dobrze możesz wpisać w tabeli kodów edit abilities (ea) i wpisać lp= i wpisujesz pożądaną ilość punktów doświadczenia 

[post="45976"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Lp (learn points) to PUNKTY NAUKI, które dostaje się wraz z awansem na kolejny poziom po zdobyciu odpowiedniej ilości PUNKTóW DOśWIADCZENIA. Także to nie jest to samo .


Odpowiedz
przeszlem raz tą gre i teraz sie bawie z kodami
kod na lp(dostajesz mapke jak ją przeczytasz to dostajesz 1000 br i 20 lp)to ixp
Odpowiedz
Ja proponuje spróbować się rozprawić z większością potworków wokół obozów , ja tak zrobiłem jak zaczynałem niedawno samego początku i nieźle mi idzie . Czemu nie zabierzesz się za wilki i jaszczury ? Mi się udało zabić kilka na 3 poziomie , wystarczy pilnować żeby nie miał czasu na atak - ciągle atakować . Chociaż jak zdążą odpowiedzieć to jest kiepsko .
Odpowiedz
Jak zdążą to ty wąchasz kwiatki od dołu Ja wolę inny sposób, jakaś broń dwuręczna i jak atakuje to blok, trzeba zobaczyć bo każdy ma wadę i jest czas na atak Najlepsze osiągnięcie metodą bloku i czekania to ubicie cieniostwora na 5lvl


Odpowiedz
Przesadzasz u mnie nie zabił mnie jednym ciosem , normalnie musiał mi przyłożyć dwa razy , a ja mu z 20 razy .
Odpowiedz
Na niższych poziomach najlepiej wykonywać misje
A expić, na słabszych potworach, Kretoszczurach i ścierwojadach, no i oczywiście pójść do nowego obozu i obozu sekty z Mordragiem i Baalem Parvezem

Odpowiedz
Przesadzam nie ;] Tylko 20 razy go walnąłeś walnij więcej, a cieniostwór zabijał mnie za jednym uderzeniem ;] Dla cierpliwych metoda quick save/ load ;]


Odpowiedz
Chodziło mi że po 20 już nie żył . Sadzę że cieniostwora tak nie da się zabić , i jak by dało się tak to by nas zabił połową uderzenia .
Odpowiedz
Szanse, że zabijesz cieniostwora na niskim poziomie to 0,5%, a nawet jak to trzeba być w tej grze dobrym, mieć farta i trochę czasu, więc to nie jest szybka metoda

Odpowiedz
Jak wyżej napisałem że trzeba być cierpliwym do metody zapisu a potem wczytania Nie jest szybko ale za to dużo expi ;]


Odpowiedz
na początku najłatwiej expi się na misjach w obozach, a do tego w miarę szybko
A metoda z cieniostworem jest mało opłacalna i trudna (a exp to bodajże 400exp).

Odpowiedz
← Gothic

Szybkie "nabijanie" doświadczenia - pomoc! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...