[GI] Zdarzenie na morzu

Możecie podać link solucji modu "Zdarzenie na morzu"? Jeżeli ktoś potrafi napisać recenzje, bardzo bym prosił niech napiszę w tym temacie . Z góry serdecznie dziękuje.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Hmm taki mod jeszcze nie wyszedł. Wiem, bo jestem jednym z jego głównych wykonawców . W każdym razie będą dwa statki, morze, ląd w oddali, a gramy paladynem. Co tu robią paladyni? Ano mod opowiada ich historię kiedy król Rhobar II wysłał Lorda Hagena i jego ludzi swym najlepszym stakiem Esmeraldą na wyspę Khorinis. Weterani na pewno się domyślają już, że misja paladynów polegała na zapewnieniu dopływu magicznej rudy na konynent. Zadań w modzie będzie sporo, a oprócz lokacji na morzu będzie jeszcze specjalny level bonusowy. Niestety jak się do niego dostać nie opiszę i nie będzie tego w żadnej solucji dopóki nikt nie odgadnie wymyślonej przeze mnie zagadki A zapewniam, że to co jest w levelu bonusowym bije pozostałą część na głowę. Premiera w lutym b. r. Zapowiedź powinna być w Skowycie The Modders.
Odpowiedz

Użytkownik Wiktor dnia śro, 06 lut 2008 - 00:49 napisał

Hmm taki mod jeszcze nie wyszedł. Wiem, bo jestem jednym z jego głównych wykonawców

[post="106220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Serio?! Są jakieś Screen'y albo arty moda? Mógłbyś je wrzucić? Proszę!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Screenów nikt nie robił, bo w końcu cała akcja dzieje się na dwóch statkach, a drugi level jest tajny, ale mam coś takiego:
http://img178.imageshack.us/my.php?image=startscreenql4.jpg

Opis mojego autorstwa:
Zdarzenie na morzu
Paladyni na statkach pod dowództwem Parcivala płyną we mgle. Morze jest spokojne, jednak niecałe 10 mil morskich od Khorinis załoga drugiego statku słyszy uderzenie, po chwili słychać krzyki zderzyliśmy się z drugą łodzią, zarzucić kotwicę!
O tym co się działo i co spotkało podczas podróży paladynów wysłanych przez króla do Górniczej Doliny opowie nam mod do Nocy Kruka grupy Soulfire. To niewielki mod (około godzina zabawy) opowiadający o zmaganiach dzielnych paladynów z ich codziennymi wyzwaniami. Jak na to wskazuje tytuł akcja dzieje się na morzu, na dwóch statkach. Jest naprawdę sporo questów do ukończenia, dialogi mówione, a także to co rzadko w modach bywa czyli filmy: intro i outro. Może ktoś z was słyszał jeszcze o bonusowym poziomie tworzonym w ścisłej tajemnicy przez jednego z członków Soulfire? Co to za poziom oraz co kryje się na drugim statku dowiecie się już w lutym. Premiera moda niedługo!

Opis serwisu Gothic Site (news)
http://www.gothic.phx.pl/nk/
Oficjalna strona teamu jest wciąż nieaktywna
Odpowiedz
W jakim języku jest mod?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jestek Polakiem, reszta grupy to przeważnie Polacy zamieszkujący obszar tego kraju, a mod jest do Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka w języku polskim (ale można go równie dobrze zainstalować na obcojęzycznej wersji gry) i uruchamia się go za pomoca programu o nazwie player kit. Ufff, uprzedziłem następne pytania.
Odpowiedz
Czyli żeby zainstalować ten mod trzeba mieć Gothic + Noc Kruka?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Użytkownik Wiktor dnia pon, 11 lut 2008 - 08:40 napisał

a mod jest do Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka

[post="106960"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Przecież napisał to.
Odpowiedz
Wiem, że to napisał, ale to bardzo dziwne. Żeby zainstalować trzeba mieć dodatek (NK) do pełnej wersji(GII) i doinstalować mod(Zdarzenie na morzu) xD.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Z tego co wiem jest też mod "63", który wymaga podstawki z dodatkiem Noc Kruka.
Odpowiedz
A ten mod przynajmniej ciekawy jest?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Mod "63"? Nie grałem w niego, ale z tego co wiem toczymy w nim walki w 63 kręgach, a postać możemy sobie wybrać (mag ognia, mag wody, paladyn itd.).
Odpowiedz
A o czym opowiada ten mod 63, ile waży (ograniczenie transferu), i gdzie go można ściągnąć?
Odpowiedz
← Gothic

Zdarzenie na morzu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...