[NWN1] Wersja, a gra w sieci

HEJ !
wczoraj updatowalem sobie nw ,zeby pograc po sieci , znalazlem server pogralem ale teraz coraz czesciej zauwazam ,ze nie moge wejsc na servery (szczegolnie polskie mnie obchodza) poniewaz chyba roznimy sie wersjami, jak sprawdzam dane servera to tam w wersji pisze 8066 + XP1 + XP2 , pomoze ktos ?
przy okazji jakies ip dobrych polskich serverow nei zaszkodza:D
Odpowiedz
no tak tylko teraz jest taki czas ,ze moge sobie pograc wiec jednak chcialbym to zrobic.
Cos kombinuje z tymi hakami sciagam, wrzucam no ale nie ma zadnej prostszej metody? jakis program tkory bedzie mi sciagal haki od servera jak bede chcial na niego wejsc?
Odpowiedz
Chyba nie ma. Haki trzeba normalnie ściągać i wrzucać do odpowiedniego folderu, ale czy to aż tak dużo roboty?

Cytat

8066 + XP1 + XP2


Nie mam pojęcia co to znaczy :?. Jesteś pewny, że tam było XP? Na serwerze powinno być napisace np. coś w stylu: Wymagane NWN+Sou+HotU v1.64. Znaczy to, że musisz mieć oba dodatki i minimalnie wersję 1.64, ale wyższa jak najbardziej nie powinna przeszkadzać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
to xp1 i xp2 to sa skroty i chodzi o expansion 1 i 2 ;] czyli ze serwer wymaga obu dodatkow :] ale co to pierwsze 8066 znaczy to niemam pojecia pozatym wiekszosc serwerow ma swoje stronki lub forum i tam powinienes szukac informacji dotyczacych danego serwera zazwyczaj sa tam wszystkie odpowiedzi a co do programu do sciagania hakpakow to nie za dobrze ci przypadkiem ? trzeba sie troche nameczyc zeby zagrac i pisanie takich ponaglen na forum niema wiekszego sensu bo jest lista userow obecnych na forum i jesli nikogo niema to chyba oczywiste ze odpowiedz nie pojawi sie odrazu
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
no dobra sorka za tamto.
sciagnalem sobie hak paki np: do server arcana www.arcana-forum.prv.pl rozpakowalem z rar i wrzucilem do katalogu hak tak samo haki z www.sw.neotek.waw.pl i nadal nie moge wejsc na ich servery, trzeba cos jeszcze zrobic ?
Odpowiedz
Końcówka 8066 jest od wersji 1.65, przy 1.64 8062, i przy 1.62 8047.
"Mors omnia adequat"
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wersja, a gra w sieci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...