[TESIII] dom

Czy w trakcie albo po zakończeniu gry(nie wiem, bo od niedawna gram w morka) można wybudować jakiś dom???
Odpowiedz
Tak - będąc w rodzie możesz zbudować i rozbudować twierdzę rodową. Inny sposób to mody - dodają już gotowe domy do zamieszkania.

Po wyjeździe Caiusa z Balmory dostajesz jego dom, a to przed zakończeniem przygody
Odpowiedz
Ale trzeba robić jakieś zadania dla rodziny(i jeszcze jakiekiej)czy starczy zrobić podstawową kampanie??
Odpowiedz
Każdy Ród (Telvanii, Redoran i Hlaalu) ma quest z budową twierdzy (a więc z racji możliwości należenia tylko do jednego rodu możesz mieć jedną twierdzę). Wiąże się to z awansem w Rodach na wyższe stanowiska aż po przywództwo. To są zadania dodatkowe, tj nie związane z głównym questem o Dagoth Urze itd.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tylko jeśli chce się mieć większą twierdze trzeba (chyba) być wyższym rangą, w gildii i nie można też zaraz po przyłączeniu się do gildii mieć domu.
Odpowiedz
Tak, ale te twierdze umieszczone są w tak dogodnych miejscach, że zawsze trzeba sporo czasu z buta ciągnąć, zanim sie jakaś cywilizacja pojawi. Ogólnie mało przydatne, co najwyżej ciekawe, jeżeli zrobimy tam sobie ekspozycję naszych sukcesów, np. komplety wszystkich zbroi, czy inne dziwactwo, jakie sobie wymyślimy.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Na twierdzę Hlaalu nie można narzekać.

Budują ją nam pod samą Balmorą, więc nie jest tak źle.

Reszta fakt, sux.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

dom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...