Kto bedzie gral?

O taaak. O taaak . Dzięki Ci Ekhtelionie za te piękne informacje. Trzeba tylko teraz jeszcze jakoś WoW'a skombinować. Hmm...

Ps. Swoją drogą ciekawe, czy po lanie można grać na jednym CD-Key'u. Pewnie nie. I w takim przypadku przydaje się Key-Gen. No, ale o czym ja tu rozmawiam :?...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Nie wiem jak to jest z tym dokładnie, ale wygląda na to, że nie trzeba żadnych kluczyków... Czytałem troche na ten temat i wygląda na to, że nic takiego nie potrzeba. kluczyki sa potzrebne do gry na serwach blizzarda a nei na własnych.
to teraz poczekac jeszcze z miesiac az sie darmowe serwetki troche rozwina i znikna bugi, i gramy wszyscy razem na jednym serwie :twisted:
jak ktos chce, to mam plik ktory sciaga wow z neta (2,x gb) ale kurde nie znam free serwow ;/ bo 13 euro/miech to niech sobie w d*** wsadza

a tak swoja droga, to g2: noc kruka kosztuje 11,50 euro, wiec juz wole sobie kupic add ona niz 1 miech grania

Cytat

jak ktos chce, to mam plik ktory sciaga wow z neta (2,x gb)


Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :?, ale możesz nim zarzucić .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
chodzi o plik torrenta zapewnie. poszukajcie sobie na www.lokitorrent.com
wiesz, 13 euro to nie jest duzo, chyba ze sie mieszka w Polsce^^. Poza tym mam kumpla ktory handluje kontami na neocronie 2, i juz na tym jakies 2000 euro zarobil, wiec jak ktos gra naprawde dobrze to mu sie oplaca.
chodzi o taki mini instalator, ktory sciaga instalke z neta i sie gra instaluje
No to nie gadaj tylko dawaj . Znaczy się... prosimy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
W cholere dawno tu nikt nie pisał i chciałem się zapytać czy jak ściągne sobie ten pliczek to będe mógł grać w WoWa na darmowych serwach bez niczego?? Bo jeśli dobże zrozumiałem to tak jes.

Użytkownik Kaanyr Vhok dnia Apr 25 2006, 07:05 PM napisał

W cholere dawno tu nikt nie pisał i chciałem się zapytać czy jak ściągne sobie ten pliczek to będe mógł grać w WoWa na darmowych serwach bez niczego?? Bo jeśli dobże zrozumiałem to tak jes.

[post="42934"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Pozostaje kwestia sciagniecia patchy, pokrywalnosci wersji patcha z wersja serwera gry.

Moja postac to warlock Darkon, tworze go od dawna na serwerze Dentarg. Strona konfliktu; Horda
← World of Warcraft
Wczytywanie...