[NWN2:MZ] [Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja

Ale kupiłem wersję angielską i nie chcę kupować jeszcze raz tej gry tylko w innej wersji językowej.
Odpowiedz
W takim razie, jeśli to prawda to powiem Ci tylko tyle: niepotrzebnie się spieszyłeś. Mogłeś czekać na polską premierę, a wtedy nie musiałbyś słuchać angielskich dialogów.
Odpowiedz
Ale mógłby ktoś zamieścić plik dialog.tlk na jakiejś stronie.
Odpowiedz
Gierka była w bonusie do karty graficznej w wersji angielskiej, więc może mieć orginała...( ja też dostałem do grafy) ale po zaistalowaniu pobiegłem szybko do sklepu i kupiłem platynową kolekcje...
Odpowiedz
Proszę Was, żeby tylko umieścić spolszczenie na jakiejś stronie i na forum podał link do niej, albo jeśli się uda wysłać na maila fifti8@o2.pl. Bardzo Was proszę.
Bo będę ryczał.
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik napisał

Cytat

Chciałbym Was prosić byście zamieścili spolszczenie do tej gry na tej stronie (chodzi mi o pliki zaczynające się na dialog), z góry dziękuję.



I co jeszcze? Może darmowy pokój na zapleczu i chętna elfka do zabawy? Do tego nieograniczony dostęp do beczki z najlepszym piwem? Tego też chcesz?

Mój tok rozumowania jest następujący: prosisz o spolszczenie, bo nie posiadasz oryginalnej wersji gry, albo kupiłeś ją w wersji angielskiej. W to drugie nie chce mi się wierzyć, a jeśli nawet, to decyzja o kupnie chyba była świadoma? Więc zostaje nam pierwsza wersja: masz pirata, w wersji angielskiej i chcesz pójść na łatwiznę.

Powiem Ci tyle: jak już musisz łamać prawo, to się męcz. Nigdzie nie umieścimy żadnych plików z dialogami. Padalcom życia się nie ułatwia...


Za ostro Strażnik. Za ostro - uważam, że powinieneś przeprosić tego użytkownika.

Mam w domu dwie wersje angielskie i jedna polską. Wszystkie oryginały. Więc może być że ktoś posiada wersję angielską? Może jej nie kupował tylko dostał?

Co do tego pilku - poszukam i gdzieś postaram się zahostować, ale jesteś pewnien, że to rozwiąże Twój problem?
Odpowiedz
Dzięki Taramelion ale nie musisz już szukać, znalazłem.
Odpowiedz
No to po sprawie ja szukałem ale niestety nie znalazłem ; D


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ledwo zaczęłam, z kurhan wyszłam, ale już mi się podoba. Już mi się podoba to, że nie tnie mi się nic a ilośc FPS nie spada do 1...
Nie podoba mi się tylko ta kamera, którą można wyprzedzic postac, bądź "rozglądac się" nią dookoła... I jest trochę zbyt wrażliwa, nawet po zmniejszeniu wrażliwości... ale jest dobrze. Podoba mi się to, że wcisnęli Genasi do wyboru ras (osobiście gram Powietrznym). I strasznie podoba mi się klasa prestiżowa Władcy Burz, nieco rekompensuje to brak Shiftera w moich oczach, ale domyślny strój Władcy ma fajną czapę...
Odpowiedz
Dopiero zaczołem grac w dodatek NN2 ale narazie zapowiada sie nieźle. Otwiera to troche urozmaiceń do podstawiki np. zagrac w podstawową wersje Władcą Burz. Pomysł z krainą cienia bardzo fajna sparawa, ta kolorystyka a raczej jej brak Jedynie do czego można sie doczepic w dodatku to do instrukcji wydanej przez CDP widac że była na szybkiego robiona.
Odpowiedz
hehe ta od razu zrobiłi z władccy burzy rogacza....;D
Odpowiedz
Czapa Władcy Burz przypomina mi nieco hełm od kompletu dla Druida z WoW'a...
I nie fixnęli buga związanego z polimorfią druida! GAAAH! Gdzie jest książka telefoniczna! Muszę wynając Death Star na parę dni...
Odpowiedz
Mam małe pytanko próbował ktoś coś zrobić z tymi unikatowymi esencjami???Bo mi nic nie wyszło...
Odpowiedz
Czy to prawda ze możemy spotkać gdzieś-tam Bishopa? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Dopiero zaczynam grać i bardzo mi się podoba wzbogacenie opisów doznań oraz częstsze możliwości zdobywania wpływów. No i wreszcie od razu widać, na kogo jaki mam wpływ...
Odpowiedz
Tak spotykasz Bishopa którego wchłania Ściana Niewiernych czy jakoś tak (przeszedłem to już 4 razy i nie pamietam heh )
Po drodze zobaczysz się też ze starym znajomym

Ogólnie dodatek jest świetny! Podobają mi się nowe rozwiązania (np jeżeli chodzi o ulepszanie przedmiotów) fabuła i muzyka ... Trudno też nie zauważyć poprawionej trochę grafiki ale mimo wszystko czegoś brakuje w tym dodatku ...
Klimat w podstawie chyba bardziej mi pasował i posiadanie własnej warowni heh


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Faktycznie, nikt już nie mówi do mnie per "Lordzie Kapitanie"...

Usprawniono rozgrywkę, to fakt, chociaż z pewnym sentymentem przypominam sobie docinki Sanda, kłótnie pomiędzy Neeshką i Khelgarem i różne takie tam - trochę mi ich brakuje...
Odpowiedz
A mi brakuje świętego paladynka Casavira... i Dziewiątki Neverwinter (obsesja?).
I ja już gdzieś wspominałam - pasek energii duchowej = ZUO. To powinno się wywalic z tego dodatku.
A Gann jest dziwny. Mało się facet odzywa.
Odpowiedz
Mnie też brakuje docinków Sanda , rozmów między towarzyszami ... tych wszystkich tytułów itd jakie można było zdobyć w podstawie i ogólnie klimat był taki bardziej działający na człowieka. Powiem szczerze że były momenty w których naprawdę emocje się włączały heh
Nie mogę powiedzieć że dodatek jest zły ale trochę mu brakuje całkiem inny świat


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...