[GIII] Montera

Witam mam problem chce oswobodzić Montere z ludźmi z okary a ludzi jest za mało znalazłem tego maga i tych dwóch myśliwych gdzie jest reszta poprosiłbym mapę.
P.S A Montere da się oswobodzić na własną rękę? ja to tak wszystkie miasta sam oswobadzam:)
Odpowiedz
Nie chciałem zaśmiecać forum i nie robiłem nowego tematu:) mam taki mały problem , jestem w Nemorze i mam 49 repa u buntowników i nie wiem jak zrobić ten jeden punkcik czy jak oswobodzę faring to dostane repa u buntowników? jak nie to podajcie jakieś zadanie albo coś blisko nemory
Odpowiedz
No za faring dostaje się reputacje oczywiście. Koło nemory może być np zlikwidowanie orków przy świątyni, albo pomoc przywódcy buntowniczych zwiadowców [jakoś za tą świątynią], lub pozostaje ci zabicie paladyna przy drodze do Varantu [Kurt chyba się nazywał].
Odpowiedz
Dzięki Bezimienny ale inaczej zdobyłem teleportowałem się do jednego miasta buntowników i tam dałem jednemu 5 paczek z bronią i dostałem 1 repa:) i mam pancerz palladyna (drogi ale się opłacało) faring też oswobodziłem:)
Odpowiedz
Jeśli już orkowie są do ciebie wrogo nastawieni idź bądź teleportuj się do Okary, prześpij się, a przy wejściu będą orkowie, ale za bardzo nie polecam, ponieważ mogą zginąć ważne osoby, ale będzie bezpieczniej
Odpowiedz
możesz tez zrobić o ile nie robiłeś misje z paladynem koło nemory chyba 3 punkty za to zlecą





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Montera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...