Błędy

Ok już wszystko w porządku.
Odpowiedz
Chyba pożarło mi wiele postów, bo miałem ponad 2k, a mam mniej niż 2k. Czyżbym coś pokasował ? :>
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Licznik fiksuje nie od dziś. Chyba wszystkim odjęło gdzieś po 250.
Odpowiedz
Po prostu licznik działa tak że przy napisaniu nowego posta, do licznika użytkownika się dodaje jeden post, a przy kasowaniu posta się nie kasuje, zrobiłem po prostu przeliczenie wszystkich postów wszystkich postów wczoraj (poprzednie przeliczenie robiłem blisko rok temu, stąd dla nie których dość konkretne liczby postów pospadały)
Odpowiedz
W sumie to od tego masz admin&mod log Nazin . Korona by ci z głowy nie spadła jakbyś napisał, że coś takiego zrobiłes.
Odpowiedz
w solucji "W Poszukiwania Kultu" nie działa link do odnośnika
Odpowiedz
Dziękujemy za zaraportowanie, ale przydałaby się jeszcze informacja o jaką solucję chodzi...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Eee... nie wiem czy innie też to mają, ale u mnie wszystkie polskie znaki są zastępowanie pytajnikiem, a daty są po angielsku.
Odpowiedz
No jak jeszcze byłem po 10 to było normalnie, ale od ok 10.30 pojawił się problem ww.


Odpowiedz
Tez to mam, ale np w temacie krotki miecz jest to dobrze napisane (celowo pisze bez polskich znakow).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A ja mam tu coś żeby wam nudno nie było: Podczas próby raportowania pojawia się biały ekran i błąd bazy.

Cytat

mySQL query error: SELECT m.mgroup_others, m.id, m.name, m.msg_total, m.view_pop, m.email_pm, m.language, m.email, me.vdirs, g.g_max_messages, g.g_use_pm FROM ibf_members m, ibf_groups g
          LEFT JOIN ibf_member_extra me ON (m.id=me.id)
      WHERE LOWER(m.name) IN ('courun yauntyrr')
      AND m.mgroup=g.g_id

mySQL error: Unknown column 'm.id' in 'on clause'
mySQL error code:
Date: Thursday 07th 2008f February 2008 08:48:03 PM
Odpowiedz
No racja . Najwięcej postów mam w SB-Archiwum. Co ciekawe u mnie w labiryncie wyświetla się dobrze.

[Dodano po chwili]

Ok nic nie mówiłem... Racja, w sesji mam najwięcej .
Odpowiedz
Ekh tak z ciekawości zobaczyłem i masz 74 posty ;] a najwięcej ponad 500 w sesji ;] Chyba przekroczyłeś już limit postów i liczy ci od nowa ;]


Odpowiedz
Kłamiesz ;] U ciebie pokazuje ponad 2k postów ;p

A u Ekh nadal 74 posty ;]


Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...