[BGI] Minsc

No właśnie, ale ja nie kojarzą by Boo kiedykolwiek się wypowiadał, on jest świetnym dodatkiem do takiego Napakowanego Łowcy, który pokazuje nim swoje dobre serce

Odpowiedz
chomik to jedyna fajna rzecz u minsca...są niezłe jaja w BG2 jak Janek mu go zwędza..
Odpowiedz
A jest coś takiego? Nie wiedziałem nawet
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Jest tylko musisz ich mieć obu w drużynie:)
Odpowiedz
Boo nie gada ale tylko dzięki niemu Minsc był u mnie w drużynie . Jest świetnym dodatkiem. I jest słodki .
Odpowiedz
No teksty ma naprawdę fajne i świetnie się gra jak jest dowódcą, bo np. Khalid jest tragiczny )

Odpowiedz

Użytkownik Sosna dnia wto, 05 lut 2008 - 18:56 napisał

No teksty ma naprawdę fajne i świetnie się gra jak jest dowódcą, bo np. Khalid jest tragiczny )

[post="106113"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nigdy nie brałem Khalida do drużyny. Jaheire tylko w 2 ale później ją wyje***

Khalid jest jakiś taki.... zbyt porządny
Odpowiedz
Ja nigdy nie dawałem na przywódcę nikogo oprócz siebie . Nawet jak byłem magiem którego musiałem wycofywać na ostatnią linie żeby nikt go nie zabił . Muszą wiedzieć kto tu rządzi .
Odpowiedz
Jak dla mnie za dużo zachodu, a z Minscem jest trochę śmiechu, a ja właśnie Khalida zostawiałem a Jaheirę rozwalałem, dla własnej satysfakcji robiłem to samym Khalidem, który potem krzyczał "Jaheira nie nie"

Odpowiedz
hyhy a ja nie lubie ani Minsca, ani Jaheiry ani Khalida od tej trojki wole 1 Kivana ;]
Odpowiedz
Jego również lubię, raczej do śmiesznych się nie zalicza ale za to jest bardzo silny i bardzo go sobie cenię

Odpowiedz
Kivan jest bardzo dobrym sojusznikiem chyba najlepszym na tym etapie gry:) a co do Minsca Khalida i Jahery to cóż....zależy od gustu ja nimi prawie nie gram....
Odpowiedz
Kivan rządzi U mnie to właśnie on najwięcej wrogów zawsze ubijał. Khalid się sprawdza dobrze jako drugi wojownik, tym bardziej jak mu sie da te rękawice co siłę zwiększają. Wtedy się robi całkiem dobry A Minsca opłaca brać się od razu na początku gry, bo jak się porobi trochę questów to Minsc będzie miał mniej doświadczenia i będzie ciągle ginął, tak jak u mnie.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Kivan jest niezły ale weź sobie Corana to zobaczysz potęgę łuku w baldurze:D A co do Minsca to naprawdę są dużo lepsi woje od niego w tej gierce i się średnio opłaca go brać....
Odpowiedz
Aj... a wy tylko o tym kogo opłaca, a kogo nie opłaca się brać i kto jak walczy...

Najważniejsze jest które postacie się lubi... I choć Xan, Minsc, Jaheira, Khalid i Imoen do najlepszych nie należą, to jednak ich chcę mieć w teamie... Liczy się sympatia, a nie to kto ile ma KP czy Thac0.
Odpowiedz
A czy ja mówię , że nie lubię Kivana albo Corana?? Uwielbiam ich ....A to ,że są naprawdę nieźli to chyba ich zaleta:) Xana zawsze mam w drużynie .nie ma jak jego humor;)
Odpowiedz
Jak dla mnie najśmieszniejszy jest Minsc, a najmniej lubię Khalida, to taki tchórz nie wój, ale go trzymam bo wojowie to w BG1 rzadkość

Odpowiedz
Khalid jeszcze może być, Minsc jest spoko, ale Jaheiry nie zdzierżę Szczególnie w drugiej części. A i tak najlepszą postacią w całej sadze jest Jan
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Taaa, jaheira umie wyprowadzić z równowagi, podobnie jak Brenwen (choć ta jest trochę lepsza), ale za to ta kapłanka jest bardzo przydatna, więc zawsze jest dla niej miejsce w moim teamie

Uprzejmie proszę wrócić do tematu. Rozmawiać o innych towarzyszach możecie gdzie indziej, a ten temat jest poświęcony tylko Minscowi - Tokar.

EDIT:
Ok, już wracamy
Co do Minsca:
http://www.grzech.org/oig/npc.htm - z ocen postaci na tej stronie wychodzi, że minsc jest najlepszą postacią (najwyższa ocena 9+), możliwe, że macie inne zdanie, ale to musi o czymś świadczyć

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Minsc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...