[TESIII] Wspaniałe Zbroje

mi się podoba smoczy kiris jest super ale w sumie to jaki armor jest najlepszy w podstawowym Morku??? i czy można zdobyć resztę smoczego zestawu > w sumie w to wątpie ale zapytać nie szkodzi .
Odpowiedz
Kirsy Bogów JEST najlepszy w całej grze (no chyba że się ściągnie lub zrobi jakiegoś moda). No i - z tego co wiem - KP nie ma wartości stałej, tylko podstawową, jej wartość zależy m.in. od tego, jak oręż jest zniszczony i na jakim poziomie mamy rozwinięty typ pancerza odpowiadający za daną rzecz. Np. jeżeli mamy lekko zniszczoną szklaną tarczę, normalną cesarską tarczę i bardziej rozwinięty Ciężki Pancerz - to chyba oczywiste, że to drugie bardziej nam się przyda, bo będzie miało wyższe KP. Jeżeli będziemy mieli bardziej rozwinięty Lekki Pancerz - na odwrót.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Pierwszy raz o czymś takim słyszę ;-) Gdzie ją można dostać/znaleźć?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Zdecydowanie najlepszym pancerzem jest Ebonowa Zbroja, do znalezienia przy awansie na Patriarchę Świątyni.

Ale ja i tak wolę od samego początku chodzic z przywołaną, bo ani mi to ciąży ;]

Składam sobie zaklecie z kilku przywołań i przywołuje jednocześnie cały rynsztunek. Koszt many niewielki, bo nie trzeba na długi czas tego przywoływać, tylko na czas walki - które bywaja przeraźliwie krótkie


W każdym razie zbroja z przywołania jest zdecydowanie najlepsza przynajmniej do połowy gry
A potem to już tylko ebonowa
Smoze kiryse czy też kirysy bogów to tylko klasę pancerza mają fajną a tak ogólnie patrząc to jednak badziewie ;] Szukajcie szukajcie ebonowej zbroi ;] w końcu questy świątyni to jedna z ciekawszych (chyba)
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
ja lubie te kosciane z balmory i elitarnych straznikow w dodatku trojca
Odpowiedz
W podstawowym morku bardzo lubiłem dreughową zbroję, szkoda że była niekompletna. Fajna była też zbroja orkowa. W tribunalu natomiast baardzo mi się podobała zbroja królewskiej straży (czy jakoś tak). Może kolor nie był zbyt piękny ale ogólnie była super . Na temat bloodmoona się nie wypowiadam bo tamtejsze zbroje nie podobały mi się za bardzo.


Odpowiedz
Ja uwielbiam nosić kirys bogów, deadryczne naramienniki i nakolenniki , maskę claviciusa złośliwego , opokę eleidona , buty apostoła i obie rękawice randagulfa.
Odpowiedz
Ej ludzie, elfy, khajci, itp, itd gdzie można kupic deughterową zbroje???? Odp.
Odpowiedz

Cytat

Ej ludzie, elfy, khajci, itp, itd gdzie można kupic deughterową zbroje???? Odp. confused.gif confused.gif

Jakbyś napisał to poprawnie w nowym temacie to może ktoś by ci odpowiedział... Bo ja pewny nie jestem, ale chyba Molder z Balmory miał hełm... ;D

Ja najczęściej chodziłem w średniej zbroi... Niestety nie pamiętam nazwy Wiem że mieli takie w wiosce Skaal w dodatku Bloodmoon Przy Średnim Pancerzu wysoko rozwiniętym zbroja miała około 70-90 KP, ale była bardzo lekka
Odpowiedz
Ze średnich lepsza jest adamantytowa, nie królewskich strażników ale zwykła, do tego hełm tovhana (adamantytowy) i dodatek z adamntytowymi tarczami i pełny set
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Hełm: Oblicze Boga (Draedy) lub Złośliwa Masca Claviusa (czy coś takiego można zdobyć zabijając nekromatę Norda)
Kirys: Kirys Boga (Zawsze na początku gry zabijam legionistę Walka trwa ok 30-60 minut ale warto, metoda quick save/load )
Narramienniki: Ebonowe (Gdzie są Draedstyczne? Mam niski lvl)
Rękawice: Ebony
Nagolenniki: Dreadstyczne
Buty: Ebony
Tarcza: Ebon


Odpowiedz
Ja osobiscie chodze w komplecie ebonowej zbroi. Mial ją Gordol [koles stoi na samym dole w zatopionych kryptach w Ashalmawii miedzy Khuul a Ald Velothi]. KP 74 wiec good
Kirysa Bogow jeszcze nie mam ale jest on najlepszy wiec sie postaram o niego
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Almonaster potrzebne ci:
Trochę cierpliwości
Jakaś um. + broń:
- najlepiej jakaś włócznia (ukrytym przejściem idziemy do niego i atakujemy a potem uciekamy do wyjścia A najlepiej 2-3 włócznie ;d)
- krótkie ostrze: ukrytym przejściem idziesz masz skrzyżowanie tuneli, na wprost do Legionisty na lewo do komnaty a na prawo zaułek (chyba sztylet albo krótki miecz posiadający paraliż)
A gdzie ta krypta?


Odpowiedz
Najfajniej wyglądają elementy zbroi szklanej. Części można znaleźć w jednym z skarbców w Vivek. Dziwne, że to takie mocne szkło, bo jak ktoś Cię uderzy to szkło się nie rozpada xD. Bardzo ładne są jeszcze zbroje ebonowe i daedryczne. Z tych drugich najmroczniejsza jest tarcza. Widnieje na niej głowa jakiegoś demona.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja sobie zrobiłem raz Cesarskiego w Całym secie smoczego rycerza. Pięknie wyglądał
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wspaniałe Zbroje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...