Premiery 2008

Skoro był temat o premierach w 2007 roku pomyślałem że może założę temat dotyczący premier 2008. Mam nadzieje że temat przypadnie wam do gustu i w miarę upływu kolejnych tygodni i miesięcy, temat będzie się powiększał.

Ja osobiście jestem zainteresowany kilkoma produkcjami które postaram się trochę przybliżyć i napisać o nich dwa słowa:

Grand Theft Auto IV – tej serii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, kolejna część serii gangsterskich gier które wyszły spod rąk panów ze studia Rockstar. Głównym bohaterem tej części będzie niejaki Nikko Bellic (choć w internecie można znaleźć informacje że prawdziwym bohaterem ma być nie Nikko lecz jego kuzyn Roman Petronov). Gra będzie się toczyła w znanym z trzeciej części Liberty City.

Lost – jak każdy zapewne się domyśla gra oparta jest o serial pod tym samym tytułem. Gracz wcieli się w nową postać Eliota (nazwiska niestety nie znam) który w wyniku katastrofy traci pamięć. Miejscem akcji będzie oczywiście tajemnicza wyspa, podczas rozgrywki spotkamy postacie znane z ekranu Jacka, Kate, Locka i innych. Gra w polskiej wersji ma ukazać się już w marcu.

Fable 2 – kontynuacja części pierwszego Fable, od czasów kiedy poprzedni raz przemierzaliśmy Albion minęło mniej więcej 500 lat. Tym razem gra ma być bardziej otwarta niż poprzedniczka nie napotkamy sztucznych ścian typu góry, las, płot itp. Dość ciekawym elementem gry będzie pies który będzie towarzyszył bohaterowi, pies będzie pomagał w walce będzie można się z nim pobawić ogólnie będzie umilał rozgrywkę. Do dyspozycji gracz będzie miał wiele brani miecze, szable, rapiery jak również broń palną.

To na razie wszystkie tytuły które mnie zainteresowały mam nadzieje że wy również przedstawicie swoje typy.
Odpowiedz
Ja wymienię tylko z nazwy, nie chce mi się rozpisywać:

- Fallout 3
- Spore
- Assassin's Creed
- GTA4
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dany a nie znasz dokładniejszej daty Assassin Creed?


Odpowiedz
AC ma byc albo w marcu albo w kwietniu tego roku.

Ja zasie czekam na:

1. Fable 2 - zakochałam się w pierwszej części, którą zaserwował nam sir Piotruś. Mam nadzieję, że nie skończy się na niestworzonych bajkach, tak jak przy pierwszej części. I jak nie będzie nawiązań do jedynki, to komuś z Lionhead Studios wyłupię oczy tępą łyżką.
2. Spore - ale ja naprawdę chcę się pobawic w boga, a Simsy mnie nużą...
3. kontynuacja Gears of War - kto zna, ten wie, że TEGO Delta Squadu nigdy za wiele.
4. Mass Effect na PC - nie do końca wiadomo czy jednak będzie konwersja, ale przepraszam, Bioware jeszcze nigdy nie zrobiło gry nie na PCta...
Odpowiedz
- Fallout 3 - czekamy, czekamy...
- Fable 2 - mam jednak wątpliwości co do klimatów z bronią palną... Ale wróże dobrze.
- Mass Effect - żałuję, że nie mam X-Box'a... Muszę czekać na konwersję.
- Jade Empire 2 - nie pewnego, ale mam nadzieję, że wyjdzie w 2008.
- Command & Conquer 3: Gniew Kane'a - dodatek do znakomitej strategii. Palce lizać.

___

EDIT. xD
Odpowiedz
Ale aMorku, Jade Empire jest już od dawna na PCtach a od jeszcze dłuższego czasu na Xboxach.
Odpowiedz
- Fallout 3
- Mass Effect na PC (a może jednak kupić XBox-a?)
- Command & Conquer 3: Gniew Kane'a (aMorku, masz plusa!)
- Beta-testy Guild Wars 2 (obym się załapał cholipa)
- Gra X - tej premiery, drodzy userzy GE, bankowo nie przegapicie
Odpowiedz

Cytat

Ale aMorku, Jade Empire jest już od dawna na PCtach a od jeszcze dłuższego czasu na Xboxach.

Wybacz, zapomniałem dopisać "2".

Cytat

(aMorku, masz plusa!)

Hehe. Funny. : D
Odpowiedz
aMorku, znając mentalnośc kanadyjczyków z Bioware'u, to raczej JE2 się nie doczekamy. Przynajmniej nie od nich. Jeśli już to ujrzymy to w ulotce reklamowej od Obsidianu... chyba, że Bioware przejechało się na ich sequelach i sprzedadzą licencję jakiemuś innemu studiu... Ale to też zależy jak kończyła się jedynka. Nie grałam jeszcze, więc nie wiem w jakim stopniu ostatnia cut-scenka zapowiada następną częśc...
Gra X? Ja coś przegapiłam?
Odpowiedz
Jeżeli grą X ma być coś z serii NWN, to z radością przegapię
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

aMorku, znając mentalnośc kanadyjczyków z Bioware'u, to raczej JE2 się nie doczekamy. Przynajmniej nie od nich.

Nadzieja jest zawsze.

Cytat

Nie grałam jeszcze, więc nie wiem w jakim stopniu ostatnia cut-scenka zapowiada następną częśc...

Właściwie, to w żadnym. ;p News jednak był i mam nadzieję, że projekt dojdzie do skutku.

Dodam jeszcze, że Duke Nukem Forever ma wyjść w 2008. Taa...

Czekam też na Deus Ex'a 3.
Odpowiedz
Dany, wydawało mi się, że gdzieś czytałam, że Maska Zdrajcy jest jedynym dodatkiem do NWN2. W sumie niby niezłe rozwiązanie, bo co za dużo to niezdrowo, ale jak za dużo dobrego to najlepiej... więc czekamy na NWN3.
aMorek, tja, też znalazłam tego newsa. Ale znając życie, napewno my PCtowcy dostaniemy JE2 później niż Xboxowcy...
Duke Nuken Forever IS A LIE. Like cake! D:
Odpowiedz
← Karczma

Premiery 2008 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...