[GII] Mistrz jednoręcznej broni

Kto w Khorinis naucza walki jednoręcznym mieczem na poziomie mistrzowskim? Opłaca się uczyć jednoręcznej czy dwuręcznej? Z jednoręcznej mam 60%, a z dwu 30%
Odpowiedz
Coś mi sie porąbało i dla tego tak głupio brzmi ten temat. Jak komuś sie chce to może zamienić nazwe użytkownika z tematem
Odpowiedz
Do 90% jednoręcznej uczy ten najemnik, co trenuje za farmą Onara, a dwuręcznej do 60/90% uczy Cord (nie wiem teraz, jak to jest procentowo). Do 100% dwurecznej uczy Lee, gdy weźmiesz go na statek do Irdorath.
Odpowiedz
Ogolnie lepsza jest bron jednoreczna
przynakmniej szybciej macha
ale dla mnie i tak najlepsza jest magia
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ten najemnik za farmą Onara nie uczy paladynów...
Odpowiedz
obok siedziby paladynów w khorinis w ogrodzie jest grupka paladynów i wśród nich jakis koleś (niepamietam imienia) moze cie nauczyc broni dwurecznej chyba od 60% do 90% a do 100% to potem Lord Hagen tylko...

Dwuręczna broń jest lepsiejsza ... dużo większe rany, ale mniejsza mobilność
Odpowiedz
Za farmą Onara jest najemnik Cord. Nauczy cię broni jedno- i dwuręcznej do 90% nawet w pierwszym rozdziale. Ale żeby się u niego uczyć musisz mieć przynajmniej 30% broni jedno- lub dwuręcznej. W całym świecie nie ma lepszego nauczyciela niż Cord z farmy Onara... Oczywiście w pierwszych rozdziałach.
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Odpowiedz
W 4 rozdziale za kasę nauczy cię Łowca Smoków ( nie pamiętam imienia), chyba do 100%.
Ja wole na samym początku gry inwestować w dwu-ręczną żeby pomyśleć o przyszłości.
Jedno się opłaca tylko na początku, ale potem się żałuje.
Odpowiedz
W khorinis uczy Wulfgar (jak zostaniesz strażmnikiem ale nie jestem pewny)
Odpowiedz
Dwuręczna dużo lepsza Po pierwsze obrażenia a po drugie zasięg Wyprowadzaj ciosu na boki tylko i czekaj aż ktoś podejdzie a i tak żeby być mistrzem dwu- to trzeba mieć chyba 90% jednoręcznych broni nie pamiętam końca nauki Ja zawsze używam Dwuręczniaka
Paladyn ma niezły nawet Święty Kat


Odpowiedz
Ja w G2 gram magiem ale G1 wojem przeszedłem i z doświadczenia wiem, że pod koniec gry nie ma sensu walczyć jednoręczną gdyż jest o wiele gorsza od 2 ręcznej

Odpowiedz
Kiy Wolfgar uczy nawet jak nie jesteś w straży Ale on tylko do 60% Jak jesteś paladynem nie pamiętam ale jest tam jakiś mistrz Wojo Hagen uczy chyba dwuręcznych a jedno sam jestem ciekaw bo zacząłem grać magiem i nie wiem gdzie szukam mistrza jednoręcznych broni Paladyn co uczy jest chamem bo uczy tylko Wojowników Innosa a Nauczycieli nie


Odpowiedz
Ja mam 50 dlatego nie jestem mistrzem ?
Odpowiedz
Eee, tak. Z tego co pamiętam to mistrz zaczynał się od 60%.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia wtorek, 27 kwietnia 2021, 11:32 napisał

Eee, tak. Z tego co pamiętam to mistrz zaczynał się od 60%.
dzieki
Odpowiedz
Szakal grasz w gothic2 returinge ??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lord Hagen* dnia wtorek, 27 kwietnia 2021, 11:49 napisał

Szakal grasz w gothic2 returinge ??


Nie. Już lata minęły kiedy ostatni raz grałem w jakiegoś Gothica.
Odpowiedz
← Gothic

Mistrz jednoręcznej broni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...