[NWN1] Świątynia Tyra - Grobowiec Nevera - błąd gry

A więc problem polega na tym, że gdy daję Olefowi wszystkie trzy artefekty, zadanie nie jest uznane za wykonane i w dzienniku pisze, że dostarczone zostały dwa z trzech artefaktów i jeden czeka na odkrycie, chociaż Oleff dziękuje za wykonanie zadania (nie da się dostarczyć kolejnego artefaktu). Dzieję się tak dlatego, że gdy daję mu drugi artefakt (nie ważne jaki) dziennik się nie aktualizuje.
Czy wie ktoś co można z tym zrobić? Czy jest może jakiś program do NWN na kształt GateKeepera do BG?
Załączam zdjęcie:









Odpowiedz
Pierwszy dawałem mu na początku gry (od razu po powrocie z Żebraczego Gniazda). (Mam save z tego miejsca). A dwa kolejne dałem mu teraz pod rząd. Tyle, że gdy nawet dawałem je w odstępach czasu (przeplatałem to zadanie innymi) i tak podczas przekazania Oleffowi drugiego znaleziska (zbroi lub amuletu) dziennik się nie aktualizował. Zaaktualizował się, jak już wcześniej wspomniałem dopiero podczas przekazania ostatniego - trzeciego artefaktu, ale pisało w nim, że dostarczyłem zaledwie dwa.









Odpowiedz
Dostałem odpowiedź z CD-Projektu o następującej treści:
"Opisywany przez Pana problem sugeruje, iż dany stan gry jest uszkodzony. Gra w stanach gry posiada informacje dotyczące jeszcze nie osiągniętych etapów. Jeśli dana część stanu gry została uszkodzona, to każdy kolejny zapis generowany na wadliwym, również jest uszkodzony. Problem może uwidocznić się w późniejszym etapie gry.
Należy wówczas sprawdzić, czy problem nie występuje przy wykorzystaniu wcześniejszych zapisów.
Aby zminimalizować szanse uszkodzenia zapisów należy zdefragmentować partycję, na której znajduje się katalog „Documents and Settings” (domyślne C:\), w którym zapisywane są stany gry.(...)

Niestety nie ma możliwości naprawy uszkodzonych zapisów gry.
Jedynym rozwiązaniem jest rozpoczęcie rozgrywki z poprawnego stanu gry lub od początku".

Więc problem został niejako rozwiązany.









Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Świątynia Tyra - Grobowiec Nevera - błąd gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...