[TESIII] Znak zodiaku

Wojownik. Byłem młody i głupi, więc grałem Redgardem z wojownikiem ze znakiem wojownik. Co było pójściem na łatwiznę i gra mi się szybko znudziła. Następnie pościągałem pełno betterów, zbrojowni carnithusa, clothiers of vvanderfellów itp. Wtedy wybrałem Irashi - ru elfa ze znakiem kochanek i profesją skrytobójcy. Mam też sejwy z Dunmerem tego samego znaku i profesji. Co ja bym zrobił bez tych modów...
Odpowiedz
Ja jako urodzony redgardzki wojownik wybrałem znak wojownika taki zam jak moja klasa i nigdy nie zalowalem mojego wyboru
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
Wybrałem lorda, ponieważ może swoje życie odnawiać, choć w późniejszych etapach gry nie jest to potrzebne, ale na początku gry wręcz przeciwnie .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Astronach!! Dużo więcej many macie a na blokadę jest fajny sposób. Uczymy się czaru przyzywania Ducha i atakujemy Sam daje manę, znak jest bardzo przydatny do walki z magiem luz magicznymi istotami Ja gram Dummerem ale jak utworzyłem specjalną profesję:
Spryt - podst.

Trudno na początku bo nie żadnej um. walki ale jak się poćwiczy na krabach walkę (najczęściej zaczynam pięściami) To potem efekty są widoczne A chodzi mi że mały lvl a um. wysokie ;p
To zdjęcie to sam początek gry praktycznie:D Musze iść do Balmory dać List i załapać się do Ostrz
Grałem jakies 2-3 miesiące żeby mieć taką postać, każda strzała trafiła, każdy czar sie udał (Metoda quick save and quick load, ciężko było) a wszystko bez kodów, modów, w razie czego dam save'a



Odpowiedz
Ja wybrałem cień i stwierdzam że za bardzo się nie przydaje (chociaż raz dzięki niemu uszedłem z życiem ) ale też nie jest totalnie nieprzydatny. I w sumie następnym razem też go wybiorę .
Odpowiedz
Eh... Mag only Atronach i ta jego blokada... szkoda zachodu ze sztuczkami na jej odnawianie Miksturek też szkoda.
Odpowiedz
Ja tam cień zawsze wybierałem, bo niewidzialność nieraz się przydaje
Odpowiedz
Wszystkie śmierdzą i są beznadziejne.

Grasz Magiem to Mag, Złodziejem / Wojownikiem to Wojownik i gitara.

Wszystkie śmierdzą.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Znak zodiaku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...