[TESIV] wampir

pytanie jak w temacie - misja "cure for wampirism" - wytrzasnąłem 2 czy 3 a dalej ??? Gdzie znajdę te kamulce (z kodu są pełne a trzeba puste) ???
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz
Obleć wszystkie gildie magów. I ich piwnice na pewno się znajda. A na kodach też są puste bo sam ich używałem

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
A teraz takie pytanie- po zabiciu wampira i daniu prochów wampira tej "pani" co trzeba zrobić?
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz

Użytkownik emkakafetheelderscrools dnia pon, 06 lis 2006 - 11:06 napisał

A teraz takie pytanie-  po zabiciu wampira i daniu prochów wampira tej "pani" co trzeba zrobić?

[post="49989"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To ja mam proble taki...:
Otuż mam problem.... Zostałam "wampirem" i teraz robie questa aby się wyleczyć.... Niby mam wszystkie składniki chociaż na jednej strnce pisze że musze tam nazbierać kwiatki i czosnek.. ok to mam ale co to jest 2 shoots of blood grass ? Wogóle jest coś takiego niby pisze że przy bramach do oblivionu.. ale nie znalazłam... A w tym queście poszłam do czarownicy i ona cały czas mówi mi :"Once I have all the ingredients I need. I'll fashion a cure for you. This is a delicate matter, and cannot be rashed" czy jakoś tak.. Myśłałam że chodzi o to żeby odczekać "24 godzin" ale ja już czekam 3/4 dzień i nic!!! O co w tym chodzi? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje....
Odpowiedz
Mam problem taki że mam zadanie "Allies for Bruma " i poszedłem do "Anvit" prosić o pomoc do questu i wszedłem w te wrota kiedy je czyscilem nagle w dzień zaczalem tracić hp jestem wampirem co musze zrobić ?
Odpowiedz
nie gralem wampirem ale tak na zdrowa logike to chyba jest cos takiego jak ŚWIATŁOWSTRĘT

moze o to chodzi?

nie jestem pewien, wiec niech Ci pomoze ktos bardziej doswiadczony w tych sprawach
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Blood Grass to jest zielsko jak przejdziesz przez bramę Obliviona rośnie tego w h** i jeszcze trochę ;]

Cytat

Once I have all the ingredients I need. I'll fashion a cure for you. This is a delicate matter, and cannot be rashed


Kidy będę miała wszsystkie składniki(chyba?). Usunę klątwę dla ciebie (albo z ciebie). To jest (dalej nie wiem za bardzo nie chce mi się w translatorach bawić)


Odpowiedz
Wampiryzm daje obrażenia od słońca w zależności od stadium wampiryzmu - od 1PŻ aż do 8 bodajże.

Co robić? Wędrować w nocy, bądź wyleczyć się z wampiryzmu.
Odpowiedz
Ale wampirem lubię być ;] staram się aktywować jak najwięcej zadań a potem wykonuje w 3 stadium wampiryzmu ;] Ma bdb bonusy ;]


Odpowiedz
Ja jak zostałem wampirem od razu szukałem na niego leku, ponieważ nie mogłem wychodzić na zewnątrz w dzień. Quest niestety jest bardzo czasochłonny ale wolałem go wykonać.

[Dodano po 15 godzinach]

Jak zdobędziesz wszystkie składniki oddaj tej gościarce, poczekaj najlepiej 2 dni, odbierz mikstury (dostaniesz 2, jedna dla żony władcy Skingardu, a druga dla ciebie) i koniec questa.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
A jest sposób żeby zdobyć blood grass po przejściu głownego wątku ( Czyli odnowieniu smoczych ognii co jest równoznaczne z zamknięciem wszystkich wrót ) ? Poprawka postu 3x up : Nie tylko wędrować w nocy, jeśli podejdziesz do kogoś, kto śpi, możesz się pożywić, a wtedy możesz wędrować w dzień. Jeśli się długo / kilka razy śpi / medytuje, wtedy wyświetli się informacja z pewną " Historyjką " co znaczy, że nie możesz wędrować w dzień, musisz zaspokoić głód.


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Blood gras (po polski krwista trawa) można zdobyć mając zainstalowany dodatek Knights of the Nine (wtedy udajemy się do wieży niedaleko Brumy którą otrzymaliśmy w spadku i tam szukamy tego przedmiotu), druga możliwość to kupienie od kogoś tej trawy, polecam udanie się do gildii magów w Cesarskim Mieście jeśli jesteś wampirem i nie możesz wyjść na zewnątrz.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ej wykonywałeś już zadanie Szukanie Potomka? Jak wejdziesz do innego świata [Świata Dreamor] 2/3 roślinek tam to jest Blood Grass ;p Ja się wkurzyłem szukanie tych Soulów zaczynam ostro lecieć z lvl bo potem wiadomo że komuś dropnie ;p


Odpowiedz
Łatwo było znaleźć te kamienie dusz można je kupić w Cesarskim Mieście jeśli się wie gdzie i u kogo kupować.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
← The Elder Scrolls

wampir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...