[BGI] Drużyna marzeń

Nawet nie slyszalem o takim modzie a chetnie bym sobie pogral bez limitu
Odpowiedz
Nie ma takiego moda. Jest tylko zwiększający limit poziomu do 50.

Cytat

A Path zdejmujący ograniczenie XP?? Pełno jest tego w necie i to wcale nie boli


Matko, czy wy wogóle się w tym orientujecie, żeby tak pewni siebie pisać? Proszę, na całym forum rozrzucane są niewłaściwe, nietreściwe i błędne informacje, w które wszyscy zaczynają wierzyć. Proszę, najpierw upewnijcie się, że macie rację.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Po pierwsze witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

Ja zawsze przechodzę BGI tą samą drużyną:

Ja (wojownik)
Minsc
Inoen
Khalid (łucznik)
Jaheira
Dynaheir

i w ten sposób mam ciągłość fabularną bo właśnie te osoby pojawiają się potem w lochach Irenicusa. Przyzwyczaiłem się do tego składu tak bardzo, że nawet sobie nie wyobrażam innego, tak jak w BG2 nie wyobrażam sobie nie przyłączania Jana. Kiedyś próbowałem przejść grę innym, ale jakoś mi się kiepsko grało.
Odpowiedz
Khalid jako łucznik ? Całkiem oryginalny i ciekawy pomysł A nie lepszy czasem do tej roli byłby Kivan ? Bo Khalid to taki typowy wojownik na długi miecz, a idealnym łucznikiem jest raczej Kivan.
Odpowiedz
Początkowo owszem, jest słaby, ale na wyższych poziomach wymiata, szczególnie jak dać mu dobre strzały. Zwykle to właśnie Khalid jest u mnie najskuteczniejszym zabójcą - nigdy nie schodzi poniżej 30% zabójstw a czasem nawet dochodzi do 50. Zresztą to jedna z moich ulubionych postaci w grze.
Kiedyś próbowałem zrobić z łucznika z Minsca, ale był dużo słabszy. Khalid machał wtedy mieczem i jego skuteczność była dużo gorsza. Kivan być może byłby lepszy, ale nigdy go nie miałem
Odpowiedz
najlepszym łucznikiem jest Coran...wymiata pózniej kivan a póżniej długo długo nic.. khalida średnio lubię chociaż woj całkiem niezly:)ja przechodzie baldura w składzie :
ja woj/złodziej
Kivan jakoś tak z sentymentu
Brevem a póżniej Viconia ach ta Drowia natura:)
Kegain póżniej zamieniaim na Yeslica kapłan/woj baardzo potężna postać
i Xan ktoś musi czarować w ekipie
Coran gość z łukiem naprawde miecie nieziemsko polecam:)
Odpowiedz
u mnie team wyglada tak
ja woj
kagain
Imoen(pułapki cios w plery)
Viconia
Edwin(najlepszy mag )
Coran
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Moja drużyna, po licznych zmianach składu wreszcie się w miarę ustabilizowała i wygląda tak:

Ja - człowiek, wojownik (typowy czołg, miecz oburęczny, pełna płytówka itp)
Khalid - nieco słabszy wojownik, ale stanowi dobre wsparcie dla głównej postaci
Kivan - zdecydowanie najlepszy łucznik wymiata, ma najwięcej zabitych wrogów
Imoen - złodziej i łucznik, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń
Branwen - jako uzdrowiciel sprawdza się o niebo lepiej od Jaheiry, no i używa młota bojowego +2
Dynaheir - ma dobry charakter, a lepsza jest od Xana, więc wziąłem

W drużynie miałem też przez jakiś czas Jaheirę (mało skuteczna, nie może używać niektórych rzeczy), Minsca (dobry, ale chyba powinienem po niego pójść wcześniej, bo strasznie szybko ginął, poza tym odłączył się ode mnie, bo nie poszedłem do Twierdzy Gnolli - robiłem inne zadania) i Xana (trochę nijaki, mało czarów i słaba wytrzymałość).
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
ja wieloma npcami przełaziłem gre ale w 1 najbardziej i tak lubie w/m/z grać może na początku jest kiepsko ale później:D
co do teamu to głównie miałem tak
główny post- łowca( imho żywy ckm)
złodziej- Imoen jak dla mnie nie ma lepszego
woj/tank- Kagain
mag- Edwin
kapłan-Vici:P
tu brałem 2 maga często wybierałem Xana
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja wolę Brenwen od Vici, zdaje mi się lepsza i z tego co kojarzę szybciej się ją zdobywa

Odpowiedz
SirWit (ja) krasnolud wojownik
Kagain wojownik
Yeslick krasnolud kapłan wojownik
bo więcej krasnali w tej grze nie ma
Odpowiedz
hehe no nie mów , że grałeś przez prawie pół gry tylko 2 krasnalami?? i to wojami??
Odpowiedz
Na upartego można i tak Jak ktoś przeszedł grę jedną postacią w 30 min (filmik na youtube), to i 2 krasnalami pół gry można przejść. Tym bardziej, że przed Davaeornem jakichś specjalnie trudnych potyczek nie ma.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Ja - Paladyn
Minsc - Dwie bronie cep i wekiera
Viconia - Proca
Jakiś złodziej

Prawie zawsze gram własnie takim teamem
Odpowiedz
No niby można nawet 1 wojem krasnoludem grać , ale buchnąć nic nikomu nie buchniesz a i pułapki mogą się okazać zabójcze już nie mówiąc o tym , że dobry czar leczący też się mocno czasem przydaje no i w kupie raźniej
Odpowiedz
O ile w BG to jeszcze grać jedną postacią można, to w BGII jest to po prostu bezsens. Tam drużyna żyje własnym życiem i to cholernie poprawia klimat. Ach te wszystkie gadki Korgana...
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Taa zwłaszcza do Mazzy.....
Odpowiedz
Hmmm moja najlepsza drużyna to raczej

Zola-Wojownik
Minsc
Kivan
Viconia
Imoen/Coran
Edwin

Ale ostatnio grałem w/m/z

Teraz znowu zacząłem grać w Baldur's Gate I i zrobiłem właśnie swoją drużynę

Wojownik
Wojownik
Łowca
Złodziej
Kapłan
Mag
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Drużyna marzeń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...