[Galeria] MajareQ

Paru osobom już powiedziałem co nie co o ich pracach tutaj, więc żeby nie być goło słowny pokaże swoje prace... wybrane...
zajmuje sie grafiką od ~4 lat i mam trochę prac...
pokaże same sygnaturki narazie jak zechcecie to pokaze cos więcej...

od najstarszej do najnowszej
[font="Impact"]
Uwaga niektóre prace zawierają elementy erotyki. Dzieci poniżej 18 roku życia (w tym ja) nie powinny ogladać tej galerii!
[/font]
















































[Dodano po chwili]





























































[Dodano po chwili]

i wyprzedzam Cie Eth... xD na upartego znajdę kilka stocków do nich, ale czy nalegasz??
Odpowiedz
Masz może do nich jakieś tuty? Dawno sie nie bawiłem w sygny i chciałbym sobie przypomnieć to i owo.

Do tych:

http://fc02.deviantart.com/fs18/f/2007/140..._by_majareq.png
http://i56.photobucket.com/albums/g189/Maj..._experyment.png

A co do samych prac. Jak na 4 lata to jakoś torchę nijak imo ;p
No i te napisy oO

Ale niektóre mi się podobają. Niektóre.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zauważ, że w przeciągu tych 4 lat 'forma' graficzna może się może zmieniać... i tak też było w moim przypadku.... xD

więc tak :]

z tutów nie korzystam
wszystko było zrobione wg. mojego aktualnego skilla
i wciągu tych 4 lat różne były trendy, więc rózne style samych sygnaturek jak i napisów... nie wszystkie ci muszą sie podobać...
'trochę nijak' - ten czas, kiedy bawiłem sie w sygnaturki był bardzo burzliwy, więc poziom moich prac jest różny... powiem tak na najlepszych w poslce forach internetowych tego czasu zbierałem ocene zarówno 9++/10 10/10 9+/10 10-/10
jak i te około 7/10
wiec poziom jest naprawde zróznicowany...
swoimi pracami czesto nie chciałem przypodowac się innym, ale coś konkretnego wyrazić... szczerze olewałem czy ta akurat praca się spodoba, czy będzie schludna etc. miałem zawsze konkretny cel, zatem i to co przedstawiają reprezentuje inne wartości i inny całkiem wizerunek, co przecież tak naprawdę jest zadaniem sygnaturek.

jak masz jakies pytania: GG: 1742134
choć częściej jestem na mejlu: admin@kezarth.net
lub też: majareq@gazeta.pl

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja tam powiem to co zawsze powtarzam. By móc ocenić czyjś wkład w wykonanie jakiejś pracy trzeba zobaczyć od jakich materiałów wychodził. Czytaj: zobaczyć źródło.

A przeglądając tak na chybcika to wieje monotnonnością od tych graficzek. Wszystkie takie na jedną modłę (z paroma wyjątkami). A parę to nędza moim zdaniem bo nie można napisów odczytać...
Odpowiedz
Co innego mówisz gdy Oceniasz pracę innych, a co innego gdy oceniasz swoje. Zawsze lepiej posłodzić sobie...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia czw, 24 sty 2008 - 21:22 napisał

Co innego mówisz gdy Oceniasz pracę innych, a co innego gdy oceniasz swoje. Zawsze lepiej posłodzić sobie...

[post="103870"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



stara jak świat prawda :]
zgadzam się

[Dodano po chwili]

Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 24 sty 2008 - 21:19 napisał

Ja tam powiem to co zawsze powtarzam. By móc ocenić czyjś wkład w wykonanie jakiejś pracy trzeba zobaczyć od jakich materiałów wychodził. Czytaj: zobaczyć źródło.

A przeglądając tak na chybcika to wieje monotnonnością od tych graficzek. Wszystkie takie na jedną modłę (z paroma wyjątkami). A parę to nędza moim zdaniem bo nie można napisów odczytać...

[post="103868"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




nienawidze cytowac samego siebie:

Cytat

i wyprzedzam Cie Eth... xD na upartego znajdę kilka stocków do nich, ale czy nalegasz?? tongue.gif


materiały (najczesciej rendery) możesz sam zobaczyc 'okiem wyobraźni', bo przedstawiają one najcześciej same rendery, więc wszystko po za postaciami jest zrobione przezemnie wykorzystują tylko kolorystykę z renderów/stocków
Odpowiedz
Możesz zrobić jedną dala mnie MajareQ? Plosieeee!!! Taką z potężnym wojownikiem, a obok niego bedzie pisać Theoden. Na fajnym tle oczywiście . Plosiee!!!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Taki ładny
  • mroczny_wojownik_MajareQ_Kazar_do_oddania.jpg


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Tak więc przejrzałem sobie twoją "Galerię". I nie jestem jakoś zaszokowany ani zachwycony tym, co zobaczyłem. Wszystkie te "dzieła" to zwykłe przeróbki dokonywane za pomocą PS czy innego programu, które może zrobić każdy, kto ma czas i chęci na to. Wystarczy znajomość programu. Najgorszą część roboty odwalił za Ciebie autor rysunków, grafik czy zdjęć, którym Ty tylko dorobiłeś otoczenie.

Prawdziwą sztuką jest samemu narysować człowieka i smoka, zrobić z tego grafikę, by wyglądały jak żywe i dopiero się bawić otoczeniem. Prawdziwą sztukę masz w logo na stronie głównej GE.

I gdzie w tych obrazkach są elementy erotyki? Niektóre reklamy na billboardach mają więcej elementów erotyki, niż "Twoje dzieła". Chyba, że za takie elementy uznajesz odsłonięte pół piersi i ćwierć półdupka...

2/10 - każdy może kupić sobie PS-a, wziąć czyjąś grafikę czy zdjęcie i przerobić... Sam narysuj trolla albo fajnego kolesia ze spluwą, zrób z tego naprawdę ładną grafikę i wtedy przerabiaj i dodawaj do tego swój podpis.
Odpowiedz
Zdrowo przesadziłeś Strażniku Na takiej zasadzie to każdy może wziąć sztalugi i mając odpowiednio dużo czasu namalować obraz. Tylko, że dla jednego to będzie 30h, a dla drugiego 300h.

A używając stwierdzeń w stylu "wystarczy wziąć PSa i zrobić" tylko prowokujesz do standardowej odpowiedzi "to weź i zrób jak jesteś taki mądry". Niektóre z tych nic-nie-wartych teł też wymagają sporej pracy.
Odpowiedz
Strażniku, robiąc takie właśnie rzeczy naumiałem sie obsługi photoshopa. I nikt to (ale ja się powtarzam w tych similarnych tematach...) nie twierdzi, że sygny są "sztuką"...

A poza tym, zrób coś takiego:
Odpowiedz
Pomijając kwetsię tego czy to łatwo czy trudno zrobić to nie wygląda to jak Energy Bolt tylko bardziej jak Water Flush w toalecie .
Odpowiedz
To jak MajareQ, zrobiłeś mi sygnaturę? Długo czekam...


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia nie, 27 sty 2008 - 13:15 napisał

Tak więc przejrzałem sobie twoją "Galerię". I nie jestem jakoś zaszokowany ani zachwycony tym, co zobaczyłem. Wszystkie te "dzieła" to zwykłe przeróbki dokonywane za pomocą PS czy innego programu, które może zrobić każdy, kto ma czas i chęci na to. Wystarczy znajomość programu. Najgorszą część roboty odwalił za Ciebie autor rysunków, grafik czy zdjęć, którym Ty tylko dorobiłeś otoczenie.

Prawdziwą sztuką jest samemu narysować człowieka i smoka, zrobić z tego grafikę, by wyglądały jak żywe i dopiero się bawić otoczeniem. Prawdziwą sztukę masz w logo na stronie głównej GE.

I gdzie w tych obrazkach są elementy erotyki? Niektóre reklamy na billboardach mają więcej elementów erotyki, niż "Twoje dzieła". Chyba, że za takie elementy uznajesz odsłonięte pół piersi i ćwierć półdupka...

2/10 - każdy może kupić sobie PS-a, wziąć czyjąś grafikę czy zdjęcie i przerobić... Sam narysuj trolla albo fajnego kolesia ze spluwą, zrób z tego naprawdę ładną grafikę i wtedy przerabiaj i dodawaj do tego swój podpis.

[post="104213"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Cenię sensowną krytykę lecz Twoja się do nich nie zalicza, ponieważ przeczysz sam sobie lub po prostu zasad logiki.

Po za tym, z kąd wiesz czy nie rysowałem niektórych np. postaci?
czytałes co pisałem? niektóre z nich są w 100% moje...
nie bądź taki wygadany, puki nie bedziesz mieć pełnej swobody mowy...
Odpowiedz

Cytat

Cenię sensowną krytykę lecz Twoja się do nich nie zalicza, ponieważ przeczysz sam sobie lub po prostu zasad logiki.


"Gdzie tu sens, gdzie logika?"

Cytat

puki
i gdzie słownik?
To jest spójnik.
Odpowiedz
← Fan Works

[Galeria] MajareQ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...