[GI] Obozy.

Ja najbardziej lubię obóz na bagnach. Można se zajarać a w nocy panuje tam fajny klimat przez te latarnie świecoce tak jakby z rudy je zrobili.
Odpowiedz
Bo one są z rudy.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Według mnie najlepszy jest Stary Obóz. Jak się jest wpływową osobą to (że tak powiem ) życie jak w Madrycie
Odpowiedz
Najlepszy dla mnie to Nowy Obóz, ponieważ fajny klimat tam jest, fajne zadania są z nim związane, są fajni tam ludzie Gorn, Lee, Lares, Wilk.
Odpowiedz
Najlepiej prezentuje się oczywiście Stary Obóz. Zobaczcie tylko jak ludzie tam się zorganizowali, weszli w układ z Królem i teraz mają wszystko cacy. Problemem tylko jest władca i jego Strażnicy, którzy żebrzą rudy w zamian za ochronę. A reszta? Targowisko, arena, kowale, wiele osób, normalnie jak w mieście tylko pracy niektórym brak, chociaż nie. Każdy na swoją pracę, a ludzie? Wystarczy, że będziesz Cieniem a do końca życia jesteś ustawiony.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
Jak dla mnie, najlepszym obozem w Gothic jest NO (Nowy Obóz), ponieważ:

Plusy:
- Super atmosfera
- Spoko goście (niektórzy)
- Kopiec rudy (bogacze)
- Wolna Kopalnia
- Tereny myśliwskie
- Nauka (więęęcej)
- Generał Lee - Dzięki niemu ten obóz funkcjonuję, a po za tym jest najlepszym dowódcą
- Jak pobijesz szkodnika nic ci nie zrobią, można nie tylko EXP'a nabić, ale także ekwipunek na kupcach)

Minusy:
- Niektórzy ludzie - Ryżowy Książe, Lewus, Bandyci.
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Ja najbardziej lubię Nowy obóz, wygląda bardzo fajnie i mają ciekawe misje no i nie wywalą cię z niego tak samo jak ze starego poza tym są tam lepsze sklepy i kilku fajnych nauczycieli, stary obóz też jest fajny ale nie lubię magnatów, trochę tu jak u komunistów a obóz na bagnie też ma to coś ale mimo wszystko wydają się tacy słabowici i wszyscy wokoło się z nich naśmiewają i traktują jak coś niewartego uwagi

Odpowiedz
Uważam, że najlepiej prezentuję się Stary Obóz i ma sporo zalet.
Wielki Obóz, z Palisadą i Zamkiem w środku, może to zaimponować nowo przybyłym, ale tylko z zewnątrz. Nikt nie chciał by w nim dłużej mieszkać, chyba, że miałby uprzywilejowaną pozycję, jak, np. Magnaci.
Jest jeszcze targowisko, na którym, z biegiem czasu, można wiele kupić...
Arena, szkoda tylko, że nie można na niej obstawiać walk... (Tylko w MT)

Aczkolwiek pisząc to, nie zachęcam nikogo, do uczestnictwa w tym Obozie, najbardziej Nowy Obóz i radzę innym właśnie tam dołączać.
Z pozoru jest to niebezpieczne miejsce, ale można się tam szybko zadomowić i wdać w klimat, można samemu się nauczyć Kradzieży Kieszonkowa, a tam mi się wydaję, że można więcej zarobić...

O Bractwie nawet nie wspomnę. (właśnie to zrobiłem xD) Według mnie, jest to najgorszy Obóz w całej Kolonii i nie powinniśmy sobie nim głowy zaprzątać, chyba, że komuś zależy na Bagiennym Zielu, ale jego można dostać w każdym innym Obozie...

To wszystko...
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Obóz Bractwa Śniącego to bardzo fajny obóz, chociaż przyznam, że Stary Obóz też jest niczego sobie . W Obozie sekty jest ładny nastrój, bo gra oryginalna muzyka ( słychać jak jakiś facet śpiewa afrykańskie piosenki ) , fajki z tytoniem, tytoń , na około bagna, węże błotne, aż zielono mi! W około kręcą się fajni ludzie: Lester, Baal Namib, Y'Berion, Fortuno, Cor Angar i cała reszta Baal'ów. Według mnie to najlepszy obóz.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Mnie się jakoś najmniej właśnie stary obóz podoba, co z tego, że ma fajny stary zamek itp. ale jedyna osoba, która w tym obozie jest naprawdę fajna to Diego, który zresztą potem ucieka od tych niegodziwców, a po za tym nie lubię jak nie wiem magnatów

Odpowiedz
Ja najbardziej lubię Nowy Obóz Tam są normalni ludzie (a nie jacyś magnaci, pff), można dostać fajną zbroję no i sama lokalizacja tego obozu jest ciekawa Zresztą lepsze to, niż świry z sekty albo świry od Gomeza
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię Nowy Obóz,bo:
-"Tam jest prawdziwa wolność.Oczywiście jak na kolonię karną"
-Nie ma magnatów
-Nie ma Wrzoda
-Nie ma Bloodwyna
-Są tam super-goście(Gorn,Lee,Torlof,Lares,Wilk,Klin,Horacy,Jeremiasz)
-Są fajne pancerze
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
wedlug mnie to oboz na bagnie - poniewarz maja tam calkiem sporo miejsca dotego jeszcze na bagnie gdzie szukaja ziela
Odpowiedz
ja bym dolaczyl do obozu na bagnie bo tam niemusisz ciezko pracowac moze niemaja najlepszej obrony ale sa cool
na drugim miejscu dolaczyl bym do nowego obozu powniewarz maja dobra obrone silnych zolnierzy no i oczywiscie niemusisz nic robic
na trzecim miejscu no oczywiscie stary oboz bo straznicy beda zbierali kase za ochrone i zmuszaja do wszsytkiego
Odpowiedz

Cytat

Ja najbardziej lubię Nowy Obóz,bo:
-"Tam jest prawdziwa wolność.Oczywiście jak na kolonię karną"
-Nie ma magnatów yucky.gif
-Nie ma Wrzoda yucky.gif
-Nie ma Bloodwyna yucky.gif
-Są tam super-goście(Gorn,Lee,Torlof,Lares,Wilk,Klin,Horacy,Jeremiasz)
-Są fajne pancerze

Całkowicie się zgadzam i właściwie nie mam już co do tego dodac.

Z drugiej strony do Starego Obozu najłatwiej jest się dostac, ale ja po prostu go nie lubię.
Odpowiedz
Z tym siedzeniem w nowym obozie to lekko przesadziłeś, tam musiano brać udział w niebezpiecznych akcjach napadowych na karawany Starego Obozu. Teoretycznie jeśli jest się już cieniem w Starym Obozie, to wtedy mało co się robi
Ale i tak wolę Nowy Obóz

Odpowiedz
Obóz na Bagnie to moi ulubieńcy
Stary Obóz oferuje pancernego Strażnika czy Maga Ognia
Nowy Obóz Najemnika, później Maga Wody...
Ale Strażnik Świątynny to mój ulubieniec... mają świetny klimat obozu, codziennie wydzielają Ci porcję bagiennego ziela...
A ponadto może i jesteś fanatykiem, który biega z oburęcznym mieczem, ale gdy trzeba zawsze możesz zacząć walkę z dystansu zaklęciem [co prawda mają ograniczony poziom kręgu mocy, co nie zmienia faktu, że dalej potrafią używać dość silnych run] a nim wrogowie nadbiegną dobywamy oburaka i do szturmu!
"...Kto śmierć znajduje u progu mądrości, uleczy zranioną duszę swą..."
Odpowiedz
Czy tak czy siak jak woj to i tak wychodzi na pancernego w pancerzu z rudy z urizielem w ręku XD ale obóz na bagnie ma chyba najfajniejsze zadania i przy tym chyba zostanę ;]
Odpowiedz
Również zagłosowałem na Nowy Obóz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gothic

Obozy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...