Admin&Mod Log

10% dla użytkownika D'ciz - upominany wcześniej by panował nad OT. Dotrzymuję słowa. Procenty za OT i atakowanie osoby a nie tematu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta Majorka w zdjęciach. Powód: OT

[Dodano po chwili]

I kolejny post Majorka wyleciał z tego samego tematu. Powód: użalanie się na skasowanie poprzedniego postu.

Przy kolejnym marudzeniu polecą %.
Odpowiedz
Temat okienko w Gothicu 3 zostanie wykasowany za 24 godziny. Jak autor nauczy się poprawie pisać po polsku, to może założyć go sobie jeszcze raz...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu Problem, This account... w Fae=>Rozprawy, skargi i zażalenia. Problemy się zgłasza w innym temacie, rozwiązanie podano wcześniej - polecam użyć wyszukiwarki.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Matthiasa i Maruasa z tematu: [Zażalenie] Na arbitra, Elareth (506) w Fae=>Rozprawy, skargi i zażalenia. OT
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu Problem w Wiedźminie. Jest już taki wątek.

[Dodano po chwili]

Użytkownik MajareQ Kezarth otrzymał 30% za multikonto.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Crevan'a z tematu "Ekwipunek"
3 słowa.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Pyjak z Fae=>R,s i z=>Zmień imię. OT

[Dodano po chwili]

Małe porządki: W Fae=>Błędy wywaliłem tematy z I i II ery. Zostały tylko te z obecnej.
Z Fae=>Pozwolenia=>Odrzucone wywaliłem koło 40 najstarszych odrzuconych pozwoleń. Stopniowo będę czyścił to subforum.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wyczyściłem temat "jak korzystać z ognistego wskaźnika' z offtopicowych postów.
Odpowiedz
10 % dla Ornikiela za nieprzyzwoite zdjęcie dodane do postu w temacie BI archiwum w Fae=>SiP. Na forum są też dzieci.
Kasacja postu Randala w tym samym temacie - OT. Cytuję: " xD".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Znak Igni w Wiedźminie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po 10 % ostrzeżenia dla użytkowników Santinii oraz Pyjak za OT w dziale z pozwoleniami. Wam się tylko wydaje, że was nie widzę.

[Dodano po chwili]

2 posty pana Santinii wylatują z tematu ranga:łowca nieumarłych, Venilo ID: 1003 - spam i naganianie na opinie. Jeszcze coś znajdę a hojnie dodam kolejne 10 %.

[Dodano po chwili]

Przenoszę 3 tematy z R,s i z do Zakończone w Fae. Powód - tematy zakończone i w 2/3 przypadkach zamknięte.

[Dodano po chwili]

Wylatują post Favara i post użytkownika Santinii z tematu [Przedmioty, ranga, umiejętność] Pozwolenie, id 47 Nistaren w Fae=>Pozwolenia. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu "Gildia The Order of Medivh." Autor sam zamknął temat.

[Dodano po chwili]

Kasacja czasowa postów w temacie "Karczma"

+

10% dla Enether za spamowanie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu III era w Faerun=>Sugestie i propozycje. Temat nie na miejscu i tak na dobrą sprawę o niczym.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunięcie posta Zola z tematu "Wychodzenie z gry", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Nic nie wnosił do tematu.

Połączenie tematów "mody pod BGT" i "BGT pomoc..." z "Mody i modziki do Baldurka".

Użytkownik KRQ proszony jest o używanie wyszukiwarki i zaprzestanie tworzenia wielu tematów opisujących ten sam lub podobny problem.
Odpowiedz
Temat Problem z orkami w G3 zostanie wykasowany za 24 godziny. Problem był poruszany na forum wielokrotnie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie posta KRQ z tematu "Minsc", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Post nie na temat.

Jeszcze jeden taki offtop w tym temacie, a polecą procenty...
Odpowiedz
Kasacja tematu [Błąd], Strumyk -Złota Rybka z Fae=>Błędy. Prosiłem, by tak nie nazywać tematów. Poza tym temat o tym już istnieje - korzystaj z wyszukiwarki.

[Dodano po chwili]

Ostrzeżenie dla Ornikiela. Nie baw się w moderatora, bo tylko nabijasz posty, które są spamem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ponieważ nie chcę na forum L2 mnóstwa tematów o serwerach, w których odpowie ze dwie osoby, a potem będą sobie wisieć, odpowiednio odświeżyłam i oznaczyłam temat zbiorczy.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja posta Valandila w temacie "Kwiatki sesyjne, karczemne i inne, Zombiako - drzewiec ? Trochę tego było" I wyraz + emota.
Kolejne takie coś i będą kolejne %
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...