[BGII] Kuo-Toa w Podmroku

Mam pytanie - czy ktoś spenetrował siedzibę Kuo-Toa w Podmroku? Jest tam możliwość przywołania ich boga, czy boginii, a co za tym idzie - zdobycia potężnych artefaktów. Mam tylko problem - jak można to zrobić???

--------------------------------------------

Dobra, możecie się już nie wysilać (czy ktoś tu w ogóle grał w BG2?!). W końcu sam na to wpadłem - trzeba tylko rzucić czar - przywołanie zwierząt i już.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Niekonicznie, wystarczy ogólnie jakiś przywołaniec (nie wszystkie), np. Wiwerna, Niewidzialny myśliwy, Pajęczy pomiot, Animacja martwego itp. Potem czeka nas krótka tłuczka z Demonicznymi i ciekawe fanty (m.in. Pas do Croma).
Łubudubu, łubudubu - niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeech żyyyje naaam! Wybaczcie mi chwilę słabości -aż się wzruszyłem, kiedy okazało się, że ktoś tu grał w Bg2!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




A jak mozna nie grać w tę gre mości paladynie
Odwieczna walka dobra i zła
A co do Kua tO:) mam mały problem jak wchodze do podmroku i spotkam zobacze albo o boze zaatakuje jakigos (rybe) to mi do windowsa wychodzi pomocy... prubowałem wszystkiego nawet reinstalki mam pirata lae tylko tam mam jakieś problemy pomoc!!!
O ktore miasto chodzi, jakie tam stworki wystepowaly, bo nie moge sobie przypomniec :?: Co do Twojego problemu Przeklęty to nie wiem co moze byc tego przyczyna, u mnie w kazdym badz razie jak gry same wychodzily do wina to znaczylo, ze mialem za malo RAMu ( tak mialem w przypadku nwn, wieszal mi sie i wylaczal, dokupilem jedna kosc i wszystko dziala jak nalezy ) albo sproboj zainstalowac najnowsze sterowniki do karty graficznej :?
Problwem juz rozwiązany wystaRCZYŁ format windowsa:) teraz mam gorzej ku*wa mać zawiesza mi sie jak prubuje wejsć do któryś podziemi w piekle jeb*ny irenikus musiał stanać za drzwami ech...
← Baldur's Gate
Wczytywanie...