UB tutorial


To co wyszło


Sry za błędy, ale niema polskich znaków w tej czcionce. Zresztą jak jest fajna to nigdy niema polskich

Proszę o komy, i jeśli komuś się chce to o umieszczenie swych prac, które zostały zrobione na tym tutku.

A teraz Pattern Tut
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dla leniwych psd+font >.>
fajny tut. btw. ale mogłeś pisać bez "spolszczeń" (np. "nastepnie", to bardziej czytelne), ale to szczegół. Tak na uboczu wspomnę, że mam Fontlaba i bawiłam się w obróbkę niepolskich czcionek, ale jeszcze nie wiem jak to działa. Bo jakkolwiek z ustawieniami nie mam problemu i dorobione fontki się wyświetlają pod odpowiednimi klawiszami, jednak jeśli postawię obok siebie 2 polskie, np, 'ść', to na siebie nachodzą... Uczę się jeszcze.

(dla czytających bez zrozumienia: możesz sobie wstawić tło jakie ci się podoba, ale żeby użyć tekstu, musisz mieć zainstalowaną tę czcionkę. Przy pomocy opcji ukrywania/odkrywania warstwy - to takie oczko koło miniaturki warstwy - można sobie pousuwać to, co nie pasuje. I, jak to napisał Ven, działa to na Photoshopie >_> tak zwanym PS'ie...)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja mam tylko pytanie, co to za program. Nie wiem, może przeoczyłem nazwę, ale wydaje mi się, że nie napisałeś. A w tym pliku z rapidshare jest tylko jakiś obrazek pustego userbara.









Odpowiedz
Napisał skrótem na początku. PS - Photoshop.
Odpowiedz
Dodałem nowy tut, tym razem na pattern
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ta szara elipsa nie potrzebna przy takim bannerze, a pomyślałbym zamiaste tego nad jakąś rameczką.
Odpowiedz
Jak masz tak oceniać prace to sobie daruj.
Możesz od razu się spakować i wyjść.

To miał być tutek dla uswrów ge, którzy chcieli by sobie zrobić łatwo i szybko ub. Nie chciałem kopiować innych, więc zrobiłem swój więc daruj sobie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Fan Works

UB tutorial - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...