[BGII] BG 2 Tutu - bg1

Założyłam ten temat ponieważ sama gram na modach. Piszcie na jakich wy gracie, jeśli gracie, dlaczego i przede wszystkim na jakich. Podajcie swoje ulubione i bugi, które występują i potrafią uprzykrzyć życie, a także sposoby na ich uniknięcie.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Trochę informacji o modach jest tutaj, sporo można znaleźć w Bibliotece Rika, jeśli kogoś to interesuje.
Na jakich gram obecnie? Hmm, ma wymienić coś ponad 40 WeDU? Ulubione? Hmmm, większość WeiDU, kilka konwersji (Epick Endouvers), z większych to może TDD czy CtB, ale są bardzo zabugowane (niestety), jednym z najciekawszych jest Tortured Souls. Z tych mniejszych to co kto lubi, jeden sklepy i NPC, inny nowe przygody, inny grzybki, a jeszcze inny kisiel albo budyń bananowy... Chociaż Tactics, Ascension i Battles są tymi z ciekawszych, gra robi się ciekawa i nieco trudniejsza (w porównaniu z podstawką dość, dość)...
Odpowiedz
Ciesze się, że przynajmniej jedna osoba coś napisała. Chodziło mi także o to by pisali tutaj ludzie, którzy mają jakieś problemy z modami i nie mogą sobie z nimi poradzic. Widzę jednak, ze mało osób gra w BG2, a jeszcze mniej z modami.
Podziwiam Cię Kinski, za to że grałeś z ponad 40 modami, ja nie miałabym tyle cierpliwości bo niektóre są rzeczywiście bardzo zabugowane.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Co to jest 40, skoro drugie tyle czeka, albo było wcześniej.
Co do bugów to slużę pomocą.
Odpowiedz
Powiem szczerze, że na tylu nie grałam. Do ściągnięcia pierwszego moda skłonił mnie fakt tylko 1 romansu dla kobiet z Anomenem, który podobał mi się tak średnio i to zapewne z tego powodu, że mam słabośc do paladynów i rycerzy(wiem, że on jest kapłanem/wojownikiem ale chyba nikt nie zaprzeczy że jest "rycerzykowaty")
PS. Dziękuję za propozycję pomocy, Kinski i trzymam za słowo.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Hmmm..., grał ktoś w mod "The Darkest Day"? Ktoś mi to zachwalał niesamowicie (nowe klasy, npc, podrasy, questy...). Warto to instalować w ogóle?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Eeeee..., to nie jest odpowiedź. Proszę o bliższe szczegóły - nie schrzani mi się sama gra? Czy to jest po polsku, czy gryzą się wersje językowe?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja szczerze mówiąc nigdy nie instalowałem modów i plugów do Bg1 i 2, wole czerpać przyjemność z gry bez dodatków :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Czy ktoś mi może powiedzieć skąd mogę ściągnąć dodatki, mody do Baldura. Tdd, SoA itp. Jeśli oczywiście są za darmo. Szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Będę wdzięczny za pomoc.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Dzięki, choć te z drugiej stronki trudno ściągnąć
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Znacie jakieś mody które zmieniają nam Imoen w czystego złodzieja ? Ewentualnie jakiś modzik dodający jednoklasowego złodzieja ?
Odpowiedz
Zna ktoś moda IceWind Gate. Fabułe z BG II przenosi na engin IWD II. Kiedyś możnabyło go ściągnąć z cdprojekt.pl ale teraz ta stronka nie działa i nie wiem z kąd go wziać (a musze przyznać zę jeśli chodzi o styl gry , nie o fabułę ,to wolałem IWD II , jakes takie "bardziej" sie wydaje niż BG II )
Odpowiedz

Użytkownik Hawkwood dnia Jan 24 2005, 11:21 AM napisał

Hmmm..., grał ktoś w mod "The Darkest Day"? Ktoś mi to zachwalał niesamowicie (nowe klasy, npc, podrasy, questy...). Warto to instalować w ogóle?

[post="9815"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Co do tych klas nie był bym tak zadowolony. Jest ich sporo, ale te oryginalne są lepsze, jakoś nie chciało mi się wybierać innych. Czary też jakieś takie. Jak będę miał czas to podrzucę ci te profesje i staty, czary także. Sam ocenisz.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ekhm... wielkie dzięki, ale ten mój post jest sprzed dwóch lat... chociaż z drugiej strony - nadal aktualny, bo jakoś nie zagrało mi się w tego moda...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A więc po dwóch latach zjawia się on, nieustraszony Ornikiel i za pomocą magicznej przeglądarki google znajduje to http://www.crpg.rk.edu.pl/w/p/the-darkest-day-tdd/ [Pierwszy wynik* puszcza oko*]

Ale ogólnie mi się nie chciało wybierać żadnej z tych owych profesji. Myślę, że są trochę przekminione. Ale nie wie może tam kiedyś zagram.

Pozdrawiam Hawkwoodzie
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
TDD nie jest po polsku, ale jest amatorskie spolszczenie. Sam nie gram na modach i innych "dodatkach", ale jeden jest niezbędny. To mały mod o tytule "Nigdy więcej: Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużyne". Myśle, że nie trzeba tłumaczyć o co w nim chodzi. Przydatny może też być mod pozwalający przerwać sny i inne przerywniki.

Odpowiedz
Z tym, ze ten mały mod nie tyle przerywający, co skracający wydatnie sny i przerywniki powinien być instalowany wtedy, gdy nie korzysta się z pewnych modów. Nie podam niestety ich nazwy, ale w kilku przerywnki odgrywają ważną rolę (chyba chodziło o Imoen Romance - chyba nie muszę przytaczać o co chodzi) i mod ten się z nimi niejako "gryzie".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Baldur's Gate

BG 2 Tutu - bg1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...