[BGI] Pod Napuszonym Jesiotrem

Gdzie we Wrotach Baldura jest ta gospoda? Przeszedłem całe Wrota Baldira i nie natrafiłem a zdawało mi się, że wchodziłem do każdego budynku. Gdzie to jest? Prosze o podanie części miasta miej więcej np. płn zach no i przydałaby się wiedza o innych budynkach, które tez występują w lokacji Jesiotra...
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Jak masz pierwszą lokację z np. Czarodziejskimi Rozmaitościami (dobry punkt charakterysyczny ) to w lokacji na półnoć od niej (pół-wsch część Wrót) znajdziesz między innymi gospodę Pod Napuszonym Jesiotrem, czy Spłonioną Panną . Trzeba zwrócić jednak uwagę, że lokacja jest podzielona murem, a szukana gospoda znajduje się po jego zachodniej stronie.

Ps. Chodzi o misję dla Złodzieji Cienia ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dokładnie, ale ja tam byłem . Jesteś pewien, że to ta sama część muru z "Spłonioną Syreną" (ona jest najbardziej na zachód wysunięta).
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
To jak tam byłeś, to jak mogłeś nie zauważyć tej gospody :? ?

Ps. Jestem pewien . I pamiętaj, że ze złodziejem masz się spotkać w nocy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Spoko, poradziłem sobie, po prostu wydawało mi się, że dalej na południe nie ma drogi, a tam właśnie był jesiotr . Już jestem w końcówce gry, mianowicie w labiryncie przed Saverokiem, ale jakoś nie moge sobie poradzic z 2 szkieletami wojownikami-już łatwiej mi poszło z tymi Rycerzami Zagłady .
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Oj, to jak z nimi nie możesz sobie dać rady to co będzie z Sarevokiem :? ?. Przyspieszenie, zdjęcie pułapek i są ciency jak żeberko bakterii .

Ps. Można zamknąć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Z Saverokiem? Nie wiem, może różdżka paraliżu czy coś takiego-zresztą będę się martwił jak dotrę do zgreda !
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
← Baldur's Gate
Wczytywanie...