[BGI] Bazyliszki w jaskiniach pod Candlekeep

Jestem w jaskiniach pod Candlekeep i napotykam dwa większe bazyliszki... Nie sprawiłyby mi problemu, gdybym miał obronę przed petryfikacją, albo chociaż zwój zamiany kamienia w ciało, jednak nie mam tych zwojów Da się je jakoś pokonać?
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
nie bardzo chyba że będziesz liczyc na szczęście bo z tego co pamiętam próbowałem wmz szyc do nich z łuku ni ciula zaraz podbiegały oba... chyba że kapłan w bg1 ma ochrone przed pertyfikacją wiem że chyba w 2 miał ale czy tu nie pamiętam:p
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Właśnie o to chodzi, że kapłan nie ma obrony A może gdzieś w tych podziemiach są jakieś zwoje? Ktoś wie?

[Dodano po chwili]

Problem rozwiązany Wygląda na to, że bazyliszki mogły rzucić petryfikację tylko dwa razy. Poszedłem tam samą Branwen (wyposażoną w Różdżkę Niebios bodajże), ona się jakoś wybroniła i zabiła oba bazyliszki różdżką.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
musisz mieć wysoką mądrość i wtedy wzrok bazyliszka nie bardzo działa z tego co pamiętam, dlatego Brenwen dała radę
No to jak powiedział Zeal musisz liczyć na szczęście.Ja grałem sam (Wojownik/Złodziej) Więc jak bazyliszek miał ''koleżkę'' to musiałem liczyć na szczęście ale parę loadów zrobiło swoje.
Ja mam swoją jak dla mnie niezawodną techniką było przyzywanie potworów. tam gdzie one są. Wtedy bazyliszki zajmują się przyzwanymi potworami a ja spokojnie je zabijam. Ta technika u mnie się sprawdza dobrze. Ewentualnie ochrona przed peryfikacją.
A ja tam nie wydziwiałem.

Leciałem na Jana. Jak się nie udało to wczytywałem i tak aż do skutku. A co!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Można bez trudu zabić mniejszego od tak, z większym jest trudniej, nie dasz rady tak na niższych poziomach.
Nie raz, nie dwa dawałem.

Z tego co pamiętam, gdzieś tam niedaleko Świątyni są. Czy to młode?

A będąc już pod Candlekeep, ciężko mówić o niskim poziomie.

Oj, BG. - nie takie rzeczy się robiło.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Chyba pod świątynią (lokacja pod), jest parę młodych i dwa duże jeśli się dobrze orientuję.

Nawet czasami jest trudno na wyższych pokonać większego, ale no masz racje nie takie rzeczy się robiło .

Cytat

Chyba pod świątynią (lokacja pod), jest parę młodych i dwa duże jeśli się dobrze orientuję.

No właśnie. Toć to je już na samym początku gry się zabijało.

Te śmierdzące wilki - srala lala też.

I jakie tu problemy. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Ty je zabiłeś na początku gry, nieźle ja je zabijałem bardzo późno, rzadko tam bywałem w ogóle.

Ogólnie mówiąc gratuluję ,ja nigdy tak nie zrobiłem (i nie zrobię raczej).
← Baldur's Gate
Wczytywanie...