[GII:NK] wrak w kanionie

na górze kanionu(tam gdzie jest obóz orków)naciśnijcie B wpiszcie marvin i z nowu naciśnijcie B...wycelujcie w wejście do tej prastarej budowli i przytrzymajcie F8 i latacie..na górze(tam gdzie nikt nie wejdzie bez kodów)jest wrak samochodu....poszukajcie go..komentujcie !! Jak znajdziecie wrak to też napiszcie !!
Odpowiedz
Ja znalazłem ten wrak... I co z tego mam? Satysfakcję... że wpisałem kod.
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Co masz z tego?? a no satysfakcje i mozliwosc przeczytania zalaczonej wiadomosci od tworcy gry, ze... a z reszta jak znasz troche angielski to przetlumaczysz sobie ;p
[font="Arial"]in trance... hypnotize me[/font]

Odpowiedz

Użytkownik ziomek dnia nie, 13 maj 2007 - 21:52 napisał

na górze kanionu(tam gdzie jest obóz orków)naciśnijcie B wpiszcie marvin i z nowu naciśnijcie B...wycelujcie w wejście do tej prastarej budowli i przytrzymajcie F8 i latacie..na górze(tam gdzie nikt nie wejdzie bez kodów)jest wrak samochodu....poszukajcie go..komentujcie !! Jak znajdziecie wrak to też napiszcie !!

[post="64827"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jak nikt nie wejdzie bez kodów!!! ??? Jak ty nie możesz wejść to nie gadaj, że się nie da bez kodów, bo ja siedziałem przy koledze jak tam wchodził bez problemu i to bez kodów ! ! ! A jak już ktoś nie umie się wspinać to już jego strata :-)
Odpowiedz
Ja również kiedyś bawiłem się w wspinaczki dotarłem wtedy prosto z wieży
Xardasa do kopalni, która prowadzi do Górniczej Doliny
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
ehh le parkour w gothic to było coś xD Kiedyś sie bawilem i godzinami to robilem xD
Odpowiedz

Użytkownik NIKE dnia pon, 05 lis 2007 - 20:42 napisał

ehh le parkour w gothic to było coś xD Kiedyś sie bawilem i godzinami to robilem xD

[post="91133"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie zbyt rozumiem co to ma do tego wraku ale OK . Da się nim przejechać choć kawałek?? Jeśli możecie to dajcie screena tgo samochodu
Odpowiedz
Aj TianiumX,wcale w to niegrales,WTEDY JAK NAPISALES POSTA,ale tera tak bo kupiles w gazecie ;p a co do postu powyzej,nieda sie przejechac ( ale ez bym chcial,chlopaki z youtube by osiwieli na widok jeżdżacego wraka w gothicu xD
Odpowiedz
A czy ten wrak jest w Gothic II?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Niestety nie jest on tylko w GIINK.
Odpowiedz
A szkoda. Jest może koło tego autka jakaś tabliczka czy mi się tak tylko wydaje?

PS. Kto by porzucał jedyne auto w koloni???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Koło autka jest karteczka z napisem
"Zawsze chciałem zrobić symulator jazdy"
Czy jakoś tak :]

Na YouTube jest filmik z wrakiem można sobie poszukać.

Odpowiedz
Dał byś może link, to każdy by mógł go zobaczyć ?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

wrak w kanionie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...