[NWN:HotU] Posągi

Hejka mam kolejny problem z przejściem gry
jak to przejść ustawiłem wszystkie posągi w stronę tego elektrycznego przejścia i pociągnąłem dźwignie ta posągi strzeliły światłem a trzeci nie mimo że trzy razy sprawdzałem położenie acha jeszcze się on nie świeci na żółto tak jak pozostałe.
Tu macie Zrzutkę:
Kliknij tu żeby zobaczyć acha musiałem trochę skurczyć zdjęcie bo mi się nie mieściło na hoście
Odpowiedz
Naucz się i zapamiętaj jedno. Nie jesteś tu sam! Po tobię przyjdą nastepni którzy też będą szukać pomocy. Jak zajrzą na forum i zobaczą 10 tematów w stylu "Pytanie", "Pomocy", "help" to po prostu sobie pójdą bo nikomu nie będzie się chciało przeglądać takiego bałaganu. Więc proszę na przyszłość zakładać takie tematy które będą wyraźnie miały określone w temacie o co biega.
Odpowiedz
Jeśli masz w jednym posągu inny kolor od innych to musisz tak ustawić te dźwignie na wysepkach (są trzy) żeby nad nimi pojawił się taki sam kolor w moim wypadku był to niebieski.
Odpowiedz
Witam! Podobnie mam ten problem, nie wiem jak ustawić posągi i jakiekolwiek próby kończą się niepowodzeniem. Nad fontanną po środku komnaty pokazują się kolory, w postaci dwóch słupów światła, czy one muszą być rozmieszczone w takim samym położeniu dla każdego posągu? Hmm, może to bug gry.


Dodane później:
Problemu nie ma, nie zwracałem na światło. Poprostu klikłem na każdy posąg w taki sposób by skierował się w stronę drzwi i poskutkowałó. ma się na to jakąś minutę potem posągi się obracają i trzeba od nowa.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Posągi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...