[NWN2] Moira

Kto by pomyślał że utknę prawie na początku gry, mam problem z pokonaniem Moiry i nie wiem czemu, wykonałam chyba wszystkie misje dodatkowe a ja i moi towarzysze wciąż jesteśmy za słabi aby pokonoać Moire, mamy nawet trudności aby zadać jej lekkie obrażenia, nie mógłby mi ktoś pomóc,
nie ma na nią jakiegoś sposobu?
Odpowiedz
Hmm, a jaką klasą grasz i jaki masz skład drużyny?

Jak z nią walczyłam, to jakimś cudem zagoniłam ją do kąta w sali, gdzie przyblokowałam ją z dwóch stron - Elanee (wtedy chyba jako niedźwiedź) oraz Khelgarem i przywołanym monstrualnym borsukiem. Moja postać (bard) oraz Neeshka ostrzeliwały ją z kusy i łuku mając jakieś mocniejsze bełty i strzały - w końcu się udało.

powodzenia:)
Odpowiedz
Ja byłem wojownikiem, a w drużynie miałem Elanee, Khelgara, Qarę i poszło bez problemu. Gdy natomiast grałem bardem to miałem z nią problemy. Najlepiej zaatakować Moire Khelagrem, a Qara niech rzuca zaklęcia. A jeśli bohater jest wojownikiem to niech także atakuje (ale mam przeczucie że nim nie jest bo wtedy nie byłoby problemów).
Odpowiedz
Jak grałem łowcą to włączyłem wyspecjalizowanie + korowa skóra od druidki i mi Moira może ze 40 obrażeń w sumie zadała...reszta drużyny (Khelgar+ diablica + druidka )w nią ładuje i po kłopocie...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Moira - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...