[IWD2] Wasza drużyna

Doszedłem do 2 rozdziału:
Barbarzyńca półork
Paladyn człowiek
Druid człowiek
Czarodziej elf
Łotrzyk nioziołek
Kapłan człowiek
Odpowiedz
A może podasz podrasy? Sześcioosobowa drużyna jest moim zdaniem zbyt wolno awansująca. Grałem czwórką:

Aasimar - paladyn/kapłan Helma (nie pamiętam jak szły poziomy)
Tiefling - wojownik/łotrzyk
Gnom głębinowy - iluzjonista
Drow - wojownik/mag
Odpowiedz
moj team
Barbarzynca-pol ork dlatego ze wysokie resy i mial wiecej hp od wojownika
Wojownik- krasnal tarczowy
Kaplan Helma- elf supportowiec
Mag- drow jego glowne czary to wszystkie razace najwiecej obszarowych oraz pszyspieszenie grupowe
Lowca- elf lesny lucznik w teamie do zdjemowania niewygodnych przeciwnikow
Lotrzyk-gnom (nie pamietam jaka podrasa juz) jak to wiadomo lotrzyk rozbrajanie pulapek i cios w plecy

nowy team 4 osobowy
krasnal tarczowy-woj
paladyn illmatera-człowiek/aasismar(jakoś tak:P)
łowca-dziki elf
czarodziej-pół elf
zaczynam serce furii ten team na normie jest dobry:P
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ostatnio gram od nowa i posiadam taką drużynkę (klasa, rasa, płeć, imię):

- Wojownik/Tarczowy Krasnolud/Mężczyzna/Wojek - Kupa mięcha, idzie pierwszy na atak

- Czarownik/Dziki Elf/Mężczyzna/Czaruś - Pierwsza postać czarująca, mało czarów ale dobry jest

- Druid/Półelf/Kobieta/Leśniczówka - Druga postać czarująca, walczy, leczy... Pełny serwis. 2 w jednym

- Łotrzyk/Diabelstwo/Mężczyzna/Kradziej - Drobry Łotrzyk to nie zły łotrzyk, chociaż jest praworzędny zły No, i fajnie wygląda
Odpowiedz
no ja gram an sercu furi czy jakoś tak...ciężko czasem jest:) następującym składem:
elf ksieżycowy - czarownica - kusza z 3 atakmi -przyzywanie umarlych i ulepszona niewidzialność
drow - kapłan-miecz długi animacja martwego -rules:)
tiefing - wojonik/złodziej-łuk refleksyjny
drow - wojownik /mag dwie bronie-jak się magiem dojdzie do ulepszonej niewidzialności to sie kosi aż miło:)
człowiek druid - czasem miecz długi a czasem jakiaś dobra maczuga...forma kopca i przyzywanie czego sie da:)
Odpowiedz
oto moja grupa w IWD 2:
1. Mag, człowiek
2. Kapłan - człowiek
3. Wojownik - człowiek
4. Łowca - drow
5. Wojownik - pół-elf
6. Łotrzyk - niziołek
Odpowiedz
Krasnolud- barbarzyńca (Gimli)
Człowiek- wojownik (Boromir)
Niziołek- łotrzyk (Frodo Maggot, chyba Frodo, już nie pamiętam)
Pół elfka- czarodziejka (Arwena)
Pół elf- druid/łowca (Saruman)
Człowiek- kapłan (Gandalf)

Robiłem wtedy coś w rodzaju drużyny pierścienia.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Drow-Wojownik
Półork-Barbarzyńca
Asimar-Paladyn
Elf Księżycowy-Kapłan
Elf Dziki-Łowca
Elf Księżycowy-Czarodziej
Odpowiedz
Półork barbarzyńca
Krasnal Tarcz wojownik
elf dziki czarownica
elf kapłanka

Team wymiata, świetnie się uzupełnia, dwoje wojów tankuje, kapłan ich leczy a mag przysmaża tyły, przeszedłem tym bezproblemowo serce furii. (na Yxuminai trza na tych dwoje wojowników rzucić niewidzialność, łajza nie zdąży się zabezpieczyć-4ciosy )
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
1 Dziki elf- czarownica
2Asasimar- Palladynka
3Drow- Druidka
4Diabelstwo- złodziejka
Czarownica po prostu wymiatała a najbardziej lubiłem przyzywać cienie.
Odpowiedz
Jak dla mnie ta drużyna ma jedną sporą wadę, na przedzie musi iść Paladyn, ze względu, iż najbliżej mu do rycerza, więc odgrywa on wiele rozmów, czasami może odmówić przyjęcia nagrody, zdecydowanie przydałby się jeden wojownik, jako bloker

Odpowiedz
nie słyszałeś o mozliwości zmiany kolejności członków w druzynie można ich przestawić więc palek nie musi iść na przedzie jak sie wykona misje to sie przestawia szyk albo podchodzi jedna postacią
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
no jak dla mnie dużyna jest ok przywódcą pewnie będzie czarownica ze względu na dużą charyzme którą ma pewnie większą od paladynki więc problemu z nagrodami nie będzie...
Odpowiedz
Postać solowa !! (w trybie serce furii nie daje se za dobrze rady ;/ )

Krasnolud tarczowy --> Wojownik 4 lvl --> kapłan byle do przyśpieszenia, reszta to tylko zwoje używać --> zerek do 11 / 15 lvl (niezły kop w hp i ten szał ahh) --> i potem tylko monka (powiecie że namieszane ale jak solo sie gra to caly exp "only 4 u" i można spokojnie go zrobić (monk na koniec bo tu nie hcodzi nam o jego zwykle zdolnosci (piesć itp) tylko o ostatniego / przedostatniego ability - istota pozasferowa ---- ewe. mozna zamienic miejscami monka z zerkiem
Odpowiedz
Drow - czarownik
Krasnolud - tank (woj)
Człowiek - barbarzyńca
Elf - łowca
Gnom - iluzjonista
Krasnolud - kapłan

Więcej do szczęścia nie potrzeba


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Na Sercu furii to radziłbym wybrać jakieś przywołania i ulepszoną niewidzialność bo tylko z tymi czarami można jakoś to cholerstwo przejść....
Odpowiedz
1. Wojownik - Człowiek
Paladyn - Aasimar
Kapłan - Elf ale nie pamietam dokladnie jaki xP
Czarodziej - Elf ale nie pamietam dokladnie jaki xP
Łotrzyk/Łowca - Niziołek Osiadły

---------------
Z paladynami sa 2 wady: musi zdobyc wiecej doswiadczenia aby awansowac i nie moze zalozyc kamuflazu przed Wężowym Leżem xP
Ale tylko on moze nosic miecz 6 Wyznawcow a to duzy plus xDD

Nie polecam Czarodzieja, czary srednie, ale leje sie gorzej niz moja siostra pierwszy dostaje, pierwszy ginie, po prostu 5 koło u wozu /

Łotrzyk, uważam że sie przydaje. Otwieranie zamków w drzwiach i skrzynkach jest pomocne, a leje sie tez bardzo dobrze
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
1)człowiek paladyn helma (do 8 poziomu a potem tylko w wojownika poziomy) spejcjalizacja w mieczach długich (cera sumat) wielkich (wielki miecz bezdusznych) i łukach (tak przy końcu gry jak walczą przywołańce i mnich to można sobie postrzelać)
2)człowiek mnich piąski i powracający toporek do rzucania (od 20lvl główny tank)
3)człowiek druid (do 22lvl druid a potem 3poziomy mnicha i latamy na golasa z karwaszami co daje ładną kp) obszarówki, przywołania i walka jako panterka (atut z 6poziomu) potem misio a na 22lvl żywioł powietrza (jak mamy 1poziom mnicha to mądrość daje bonus do kp nawet w formie żywiołaka więc kp na poziomie 45 i więcej jest możliwe)
4)człowiek bard główny "gadacz", wzmacnia swoich i zauracza, ogłupia wrogów pieśni też się przydają [pozatym z dobrym mieczem daje rade na pierwszej linii (lustrzane odbicia to podstawa)
5)człowiek kapłan sleune (ze względu na przywołania na 7,8,9 lvl magii) wzmacnia swoich i siebie też i ładnie zamiata buławką
6)człowiek czarodziej (bez specjalizacji) jak najszybciej kupujemy talenty w nekromancji i zauroczeniach i penetrację magiczną, osłabia,osłabia, osłabia a na końcu miesza w głowach (do tego troche wzmocnień typu siła byka, zwinność kota, krowi placek a bardzo mało czarów zadających obrażenia-tym może zajmować się druid w formie człowieka)
Najtrudniej jest na poziomach 1-6 a potem jak już druid,mnich bard i czarodziej złapią trochę specjalnych umiejętności i czarów to jest do końca gry z górki.
Odpowiedz
teraz przechodze takim teamem
1 Woj- pół ork (znudził mi się krasnal:P)
2 Mnich- człowiek
3. Łowca- na początku szyje z łuku później włócznia
4. Czarodziej- głowny nak***iacz w póxniejszej grze wiadomo prawie sam off kilka zaklęć supportujących
Jak narazie to nie wiem jak mi pójdzie tutaj z monkiem ale z tego co widze nawet na początku świetnie sobie radzi
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Właśnie zacząłem grać zupełnie nowym teamem:
1. Wojownik-Złoty Krasnolud
2. Kapłan-Człowiek Diabelstwo
3. Druid-Drow
4. Czarownik-Człowiek Diabelstwo
5. Łowca-Drow (super łucznik ma z niego być, coś w stylu Kivana ).
Ze zdziwieniem stwierdzam, że jak na razie lepiej mi idzie tą 5-osobową drużyną niż poprzednią 6-osobową

Odpowiedz
← Icewind Dale

Wasza drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...