[F1] Fallout

Co panowie sądzicie o serii Fallout nie jako o całości ale o poszczególnych częściach?
Odpowiedz
Szczerze polecam nawet bardziej niż Sacred. Gierka jest wielka i naprawdę trzyma klimat specyficzny powiem ale zawsze klimat
Odpowiedz
A wracajac do tematu
Fallout 2 to NAJLEPSZE CRPG w jakie mialem przyjemnosc grac, podkreslam NAJLEPSZE!!!!! Nawet neverwinter sie chowa, ten klimat, MULTUM questow oraz roznorodnosc dialogow... tak, ta gra to legenda, a ten ktory choc raz w nia nie gral to nie widzial jeszcze niczego ja mam obydwie czesci, a ze znalezieniem na necie nie bedzie problemow
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jak śmiesz falaut nie dorasta do pięt nwn a do baldusa to mu jeszcze kilometrów brakuje
Odpowiedz
na twoim miejscu huberthc, przemyslal byn najpierw niz nazawal fallouta , za naj :? Pomyslal bym nawet nad nazwaniem jej srednia gra :wink:
Odpowiedz
ehhh... nie znacie sie ja gram w crpg od czasow betrayal at krondor a i we wczesniejsze (np. Ishar) gralem ... co wy na to
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja podobnie a i tak uważam że niedorasta nwn do pięt
Odpowiedz
Ja też grałem w Ishar (w wersji na Amigę ładnych x lat temu)
i powiem że leszej gry cRPG niż PLANESCAPE Torment to jeszcze nie spotkałem !!!!!!!!!!!!
I TYLE. KONIEC TEMATU

P.S. NWN oczywiście jest wyśmienity :)
Odpowiedz
P.T jest jak dla mnie trochę zbyt pokręcony ale jednak fajny i nie wiem czy nie o dużo lepszy od nwn
ps Zdradzam NWN
Odpowiedz
Fallout to najlepsze crpg, co udowadnia ilość fanów, którzy są nieśmiertelni.
Dlaczego jest lepszy od bg czy nwn?
1. Ma niesamowity klimat ( szczególnie dzięki muzie, ktorą stworzyła ta sama osoba, co zrobiła do planescape'a )
2. Zdecydowanie więcej dialogów niz w powyzszych grach i bardziej zlozonych, co jeszcze udowadnia, ze gra nie stawia na bezmyślną sieczkę.
3. Zajebista nieliniowość.
4. Muzyka, o której wcześniej wspomniałem.
Uwaga, to nie zmienia faktu, ze nie lubie nwn :>.
Odpowiedz
fallout jest rownie liniowy co kazda inna gra chcesz zobaczyc nieliniowa gre to zagraj w morrowind co do tego czy fallout ma wiecej dialogow niz bg czy nwn to niejestem taka pewna a chcesz dialogow to ponownie zapraszam do morrowinda watpie czy fallout ma wiecej ;] pozatym nieodpowiada mi jego postapokaliptyczny klimat ;] a muzyka hmmm moim zdaniem gra z najlepsza muza jest lineage 2 skomponowana przez billa browna i watpie czy jakakolwiek gra ma lepsiejsza muze ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
E tam naj najlepszą muzę to Carmagedon 2
Odpowiedz

Cytat

fallout jest rownie liniowy co kazda inna gra chcesz zobaczyc nieliniowa gre to zagraj w morrowind co do tego czy fallout ma wiecej dialogow niz bg czy nwn to niejestem taka pewna a chcesz dialogow to ponownie zapraszam do morrowinda watpie czy fallout ma wiecej ;] pozatym nieodpowiada mi jego postapokaliptyczny klimat ;] a muzyka hmmm moim zdaniem gra z najlepsza muza jest lineage 2 skomponowana przez billa browna i watpie czy jakakolwiek gra ma lepsiejsza muze ;]


Jezeli twierdzisz, ze fallout jest liniowy to świadczy to o tym, ze albo nie znasz tego pojęcia albo nie grałas w fallout'a. Fallout ma prawie na pewno więcej dialogów niz bg czy nwn i bardziej złozonych. Poza tym wiele dialogów w bg i nwn jest zbędnych imo. W morrowina grałem u kolegi, bo moj komp ma za słabą kartę graficzną na tak wymagającą grę, ale jak można się łatwo domyślić grałem niewiele. Morrowind zapewne ma więcej dialogów, bo to znacznie dłuższa gra. Na to, że ci się post apokaliptyczny świat nie podoba nic nie poradzę, bo to sprawa gusty. Nie możesz wątpić, że nie ma lepszej muzyki od lingeage 2, bo to też sprawa gustu. Ja podałem muzykę za zaletę fallout'a, bo połowa fanów ( w tym i ja ) uważa to za jedną z głównych zalet, dzięki owa gra zyskała tak olbrzymią popularność, a fanów proszę mi wierzyć jest naprawdę dużo.
Odpowiedz
no widzisz w fallouta gralam wiec wiem o czym mowie a pozatym nieslyszales muzy z lineage2 wiec sie niewypowiadaj na jej temat a pozatym niemasz wplywu na to co sadze bo jest to moje zdanie i wg mnie niema lepszej muzyki w zadnej grze i nikt mi niezabroni tak uwazac hmmm zreszta po to jest forum zeby wyrazic swoje zdanie a nie utwierdzac ze inni niemaja racji i kolejna rzecz czy ja napisalam ze bg i nwn MA wiecej dialogow niz fallout ? czy napisalam ze niejestem pewna czy maja wiecej ? hmmm ? czytaj dokladnie na przyszlosc a zreszta niechce mi sie juz pisac ide spac ;p ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Oczywiście kochana że masz prawo do własnego zdania ale no cóż ja jestem fanem Iron Maiden a w Carm2 jest właśnie ta muza więc no cóż
A dla nie wtajemniczonych i ciekawych podaje tytuły :
- Be Quick or Be Dead
- The Trooper
- Aces High
- Man on the Edge
-
Odpowiedz
Fallout jest beznadziejny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Fallout

Fallout - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...