[NWN1] [Pomoc] Proces Rolgana

Udało Wam się uniewinnić Rolgana (misja w 3 rozdziale) jednogłośnie i bez przekupstw (wszystkie 5 pochodni)? Haha mi się udało. Nieźle to się opłaca. Dostaje się 2000 sztuk złota i 1562 pkt. doświadczenia !

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jestem pod wrażeniem Ja bez łapówek miałem 3 zapalone pochodnie i 2 miecze w górze. Możesz powiedzieć jak tego dokonałeś Rincewindzie?


Tonari no Totoro!
Ja miałem tylko cztery pochodnie w górze jak ci sie udało 5 uzyskać?
Metoda prób i błędów. Np. nie możesz wspominać, że był pijany, tylko, że mu coś dolewano do alkoholu, nie możesz też wzywać samego Rolgana do przesłuchania. Po prostu jak już w pewnym momencie masz 5 pochodni to o nic nie pytaj, a na koniec mów to co ważne (czyli bez picia i tego, że jest Udgardczykiem).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dokładnie Nazina. Ale wiesz ile trzeba było się napocić, żeby zobaczyć te 5 pochodni. Może jeszcze potrzebna jest wysoka charyzma, bo mój czarownik ma ok. 25 i po pierwszym zdaniu już miałem 3 pochodnie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Rincewind tez miałem pięć A tak a propos to byłem druidem. I zgadzam się, że to trudne. Ale jak wyleczysz tego żołnierza, to dalej idzie prosto. Ciekawe swoją drogą, co można by zrobić z tym nieprzyjemnym gostkiem w karczmie. Mogli wymyślić jakieś zadanie z nim związane. Tak żeby go ukatrupić, irytujący jest. No i ten mały szpieg w Luskanie i później w karczmie, też bym go zabił
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Ha! Też mi się udało zapalić 5 pochodni. Bardzo łatwo jak ma się dużą wiedzę i mądrość.
Hmmm... Czy mądrość coś tu pomoże to bym się kłóciła Ja miałam 4, ale się specjalnie nie wczuwałam w ten proces... Iii tam
To pay the price of being hell bound...
Mnie też udało się zapalić pięć pochodni wystarczyło nie czepiać się, że był pijany, a podczas przesłuchania samego Rolgana i jego żony nie mówić nic, że był Uthgardczykiem. Na koniec wszystko podsumować i 5:0. Co do mądrości też bym się kłócił, bo mam 8 wiec wątpię żeby to od tego zależało
Ja również zapaliłem 5 pochodni. Od charyzmy na pewno nie zależy, bo mam jej tylko 8. W ogóle jestem zdania, że od żadnych współczynników nie zależy. Przecież to quest i nie może być dyskryminacji rasowej/klasowej . Po prostu trzeba odpowiednio wybierać pytania zadawane świadkom i to wszystko. Co do doświadczenia to ja dostałem 1250 więc nie wiem skąd te 1562 . Oczywiście nikogo nie przekupywałem. Chyba że liczy się to, że już w ogóle zapytałem danego NPC o taką możliwość - nie wiem. W każdym razie 5:0 dla mnie i dla Rolgana.

Pozdrawiam

Cytat

Co do doswiadczenia to ja dostalem 1250 wiec nie wiem skad te 1562 .


Też właśnie się zdziwiłem tą ilością, gdy ją ujrzałem na swoim kompie, bo trzeba przyznać, że nietypowa sumka . Może zależy od rasy, albo, co jest bardziej prawdopodobne, od patchy, których nie miałem zainstalowanych.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Watpie zeby byla to wina patchy poniewaz gralem w podstawke bez patchy piec razy i za kazdym razem uzyskiwalem ponad 1500 doswiadczenia, ostatnio zaczalem grac od nowa z zainstalowanymi patchami i takze otrzymalem wiecej niz 1500. Moze to zalezy od tego jak bylo przeprowadzane sledztwo i co zostalo poruszane na samym przesluchaniu
Po pierwsze trzeba miec dużo mądrości, by zyskać wszystkie głosy.
Pytania:
do Lodara - jakie stosunki łączyły zmarłego z pozwanym, czy Griff dodał coś do drinków, i czy widział tą całą sprawę
do Zeda - kto rozpoczął walkę, i o dodanie coś do drinka
do Vandy - dlaczego wysłała męża
do Rolgana - co zdarzyło się na prawdę
Na końcu powiedz o stosunkach zmarłego i pozwanego i stwierdz to, że drink był czymś naszprycowany.

Dzięki tym pytaniom wygrałem sprawę.
Nie zapominajmy o przysięgłym: Jevona można przekonać lub przekupić, natomiast Lodara trzeba upić na własny koszt (trzy kolejki), a wtedy wyjawi całą prawdę o zajściu. Podczas procesu trzeba się koncentrować na ukazaniu nienawiści Griffa do barbarzyńców, pytać kto rozpoczął walkę, po co Vanda wysłała męża do Griffa i na bogów - nie usprawiedliwiać Rolgana pijaństwem, bo to niewiele da. I to wystarczy.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




← Neverwinter Nights
Wczytywanie...