[GI] Ciekawostki...

Hmm, zastanawiałem sie kiedys, ile pkt. treningowych potrzeba, abyu na maksa rozwinąc swoją postac (czyl, zeby umiała wszytsko w stopniu mistrzowskim).... Jakiz był mój szok, gdy dobiłem do 60 lvl (ależ ja sie wtedy nabiegałem po tym swiecie) i... zabrakło mi 30 pkt do Kregu 6!!!

Tak, żeby wyposazyc postac na maksa (no, poa umiejetnosic kuszy, bo za cholere nie pamietam, gdzie i czy wogule mozna było sie nauczyc lepszej obslugi)...

A wy jakie ciekawostki znacie??
Odpowiedz

Użytkownik Asgeroth dnia Nov 11 2006, 06:05 PM napisał

Hmm, zastanawiałem sie kiedys, ile pkt. treningowych potrzeba, abyu na maksa rozwinąc swoją postac (czyl, zeby umiała wszytsko w stopniu mistrzowskim).... Jakiz był mój szok, gdy dobiłem do 60 lvl (ależ ja sie wtedy nabiegałem po tym swiecie) i... zabrakło mi 30 pkt do Kregu 6!!!

Tak, żeby wyposazyc postac na maksa (no, poa umiejetnosic kuszy, bo za cholere nie pamietam, gdzie i czy wogule mozna było sie nauczyc lepszej obslugi)...

A wy jakie ciekawostki znacie??

[post="50087"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Przeszedłem Gothica I mnóóóstwo razy i jestem w 100% pewny że niemożliwym jest osiągnięcie 60 lvl, ja maksymalnie miałem około 40 lvl. Czyli albo Ci się cyferki pomyliły albo przywoływałeś sobie trolle by nabić level . A jeśli chodzi o rozwój postaci to:

broń jednoręczna - 30 lp*
broń dwuręczna - 70 lp
łuki - 30 lp
kusze - 30 lp
kręgi magii - 140 lp
kradzież kieszonkowa - 30 lp
otwieranie zamków - 30 lp
akrobatyka - 10 lp
skradanie się - 10 lp

*lp (learn points) - punkty nauki

Co łącznie daje nam 380 lp, czyli 38 poziomów postaci. Zwróćcie jednak uwagę na to, że nie liczyłem punktów wydanych na statystyki (siłę i zręczność). Widać więc że stworzenie "super bezimiennego" z wszystkimi możliwymi umiejętnościami jest niemożliwe. A mając 60 lvl miałbyś w sumie 600 lp więc rozwijając jeszcze staty do 100 na wszystko pięknie by Ci starczyło. Także chyba jednak pomyliły Ci się cyferki .

Jeśli chodzi o kuszę to w posługiwaniu się nią szkolił nas Skorpion ze Starego obozu.


Odpowiedz
Ładnie to wszystko wyjaśniłeś

[...] tak to już jest kiedy sie zmyśla na skale światową
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
dodam też

siła:90 lp
zrecznosc:90 lp
mana:95 lp

SUMA:275 lp czyli 28 poziomów

a dodając talenty(to co napisał archol) bedzie 66 poziomów więc mogło mu nie starczyć
Odpowiedz
Zabijając WSZYSTKIE potwory, a na koniec ludzi starczyło, by mógł osiągnąć 6 krąg.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
ja dam jeszcze ciekawostke ze są domki w jeziorze!!!

niedaleko klifu na ktorym jest topielec spod tamy zanurkujcie przy brzegu płyńcie na samo dno
na dnie są dwa domki
Odpowiedz

Użytkownik Kiyuku dnia śro, 23 sty 2008 - 12:10 napisał

ja dam jeszcze ciekawostke ze są domki w jeziorze!!!

niedaleko klifu na ktorym jest topielec spod tamy zanurkujcie przy brzegu płyńcie na samo dno
na dnie są dwa domki

[post="103514"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



ja bym tego nie nazwał ciekawostką .. pewnie wie to każdy ale pewnie to nie znaczy napewno
Odpowiedz
jest tez ciekawostka:można mieć dwa klucze do składowiska starej kopalni
gdy kupiliście pierwszy klucz donieście strażnikowi który jest niedaleko(imienia nie pamiętam)na
alepha.
Zagadaj znowu do tego ostatniego i znowu bedzie opcja kup klucz(tym razem jest droższy)
Odpowiedz

Użytkownik Kiyuku dnia śro, 23 sty 2008 - 13:10 napisał

ja dam jeszcze ciekawostke ze są domki w jeziorze!!!

niedaleko klifu na ktorym jest topielec spod tamy zanurkujcie przy brzegu płyńcie na samo dno
na dnie są dwa domki

[post="103514"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ciekawostką jest to, że jak wejdziesz już do tych podwodnych domków woda znika i możesz sobie chodzić w chatce! Jak się już wypływa to woda znika, ale Bezi płynie w powietrzu.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A co do ciekawostek to: ja jak użyje kamienia szlifierskiego (czy jak to się tam nazywa ) w nowym obozie to pojawia mi się znikąd miecz, sprawdzałem na pewno nie miałem tego co potrzeba do zrobienia miecza. Dokładniej mówiąc to jak używałem szlifierki to wyglądało jak bym obrabiał "powietrze" (nic w ręce nie trzymałem, a iskry leciały ). Pytanie: czy wy macie tak samo?
Odpowiedz
Odpowiedź: Mamy tak samo. Apropos gdzieś już o tym pisało...
Istnieje jeszcze taka ciekawostka: Magowie Ognia mają 90% kradzieży kieszonkowej i otwierania zamków. A to złodzieje


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
lester bez zbroi,bez amutetów i pierścieni ma 1000 obrony przed ogniem
a propos lestera:ma on 20 wytrychów i 90% otwierania zamków
Odpowiedz
To nic dziwnego, gdyż z wyjątkiem magów, wszyscy ludzie w Obozie to kryminaliści

Odpowiedz
No tak, ale może słyszałeś takie powiedzenie wszyscy są czemuś winni (nie legalnego) tylko niektórzy się nie przyznają lub na wszystkich można coś znaleźć . Więc po prostu nie którzy mogli trawić na nie właściwą osobę, lub wejść w barierę przez przypadek.
Odpowiedz
Za ciekawostke można tu uznać Chromaniny.
Odpowiedz
Asgeroth aż 60 poziom ja bez kodów wbiłem 34 i brakowało mi też 30 punktów do 6 kręgu pokonałem śniącego i postanowiłem se pozwiedzać świat Gothic na spokojnie brakło potworów do wytłuczenia więc dałem se już spokój z 1 i wziołem się za 2 ale postanowiłem że nic nie pobije 1 i dałem se z tym spokój słyszałem że 4 nie jest już w niczym podobna do Gothic więc nawet nie zbierałem kasy do kupna jej w 3 nie grałem chociaż bym ją przetestował na mym komputerze
Odpowiedz
← Gothic

Ciekawostki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...