[NWN2] Wielki problem z drużyną

Od kilku dni, gdy tylko wchodze do jakiegoś pomieszczenia (mysle rowniez o jaskiniach i otwartych pomieszczeniach)Moi towarzysze broni, lenie jedne( ) stoją przy wejściu i kompletnie NIC nie jest w stanie ich ruszyć.

Bardzo proszę o poradę

pozdr Przemek
Odpowiedz
W karcie postaci towarzysza jest zakładka "zachowanie". Tam powinna znajdować się opcja "odległość za bohaterem" zaznacz "mała". Powinno pomóc.
Odpowiedz
Wszyscy mająodległosc "mała", ale dzienki za odpisanie, jesli ktos ma inne pomysły prosze piszcie

pozdr Przemek
Odpowiedz
Eee... a kazałeś im za sobą iść? W menu które pojawia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na towarzyszu wybierz stosowną opcję.
Odpowiedz
Też o tym myślałem Enether... ale komu chciałoby się przy każdej zmianie lokacji klikać na towarzyszy.

Na początku miałem ten sam problem, a po zaktualizowaniu gry zauważyłem, że wszystko jest w porządku.
Odpowiedz
Sprawdzilem czy jak jakis przeciwnik zaatakuje kturegos towarszysza, czy zareaguje, ale tylko sie uchylał

wedłyg rady dzis zaktualizuje, ale jutro odpowiem....

pozdr. Przemek
Odpowiedz

Użytkownik Darnok Smith dnia wto, 08 sty 2008 - 21:17 napisał

Też o tym myślałem Enether... ale komu chciałoby się przy każdej zmianie lokacji klikać na towarzyszy.

[post="101059"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Raczej nie trzeba klikać na towarzyszy na nowej lokacji. Gdy raz wyda im się rozkaz to będą cały czas go wykonywać (nawet po zmianie lokacji).
Odpowiedz
Zepsuł mi sie komp i ze wszystkiego nici....

dzięki za pomoc
Przemek
Odpowiedz
pozwolę sobie zauważyć że taki problem ( też miałem ) pojawia się po wymianie członków drużyny

wystarczy zaraz po zmienia kazać im iść za sobą i wszystko gra
Odpowiedz
też miałem ten problem z Qarą w misji przeszukiwania starych ruin z khelgarem

kliknij i przytrzymaj prawy przycisk na dowolnym miejscu . Powinno ci się otworzyć okno w którym masz komendy, emotki i inne takie. W komendach szukasz follow me i masz spokój
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wielki problem z drużyną - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...