[KotOR I] Jak przejść obok Rancora i co zrobić...

Witam,
Mam proble w ww. grze mianowicie w momencie kiedy jestem w kanałech w podmieście musze przejsc obok takiego duzego zimka i nie wiem jak , nie moglem znalezc zadnej solucji, moze ktos wie co zrobic?
hmmm domyslam sie ze chodzi ci o rancora jesli tak to wlaczasz skradanie sie najlepiej mission i podchodzisz do sterty zwlok tam umieszczasz granat i jeden probnik zapachowy ktory wczesniej wziales potem jest filmik i bum rancora niema :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
granat w sensie mine? i jak podlozyc ten wabik? Ale i tak wielkie thx, juz wiem do kogo sie zwrocic
niedlugo powinien pojawic sie dzial do kotora zarowno na stronce jak i na forum a co do granata to wystarczy zwykly granat odlamkowy w tym ciele do ktorego mowisz je dac sa juz bodajze 3 jak chcesz je podniesc to zmieniasz opcje na "zostaw" i zostawiasz jedna fiolke z tym "czyms" qrcze niepamietam jak to sie nazywalo wazne jest abys jesli zabierzesz wszystko z tych zwlok to pierw zostaw granat a potem ten probnik
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
a ja go zabilem!!! trzeba rzucic granat ktory go zatrzymuje i pozniej tluc poki nie zdechnie
najlepiej granatami bo dobrze na niego dzialaja
A teraz nie wiem co mam zrobic na mannan (jakos tak ) kiedy juz zszedlem pod wode znalazlem tego Nolana i jego kolezanke, powiedzieli mi co zrobic, ale nie wiem gdzie, zszedlem juz chyba calos ze 2 razy i wychodzilem kazdym przejsciem, ale nie moglem znalezc . Co teraz?
no jakto co wychodzisz ta sluza ktora znajduje sie za nimi i idziesz w prawo przed pomostem zobaczysz urzadzenie z 2 zbiornikami i w zaleznosci co chcesz zrobic wpuszczasz toxyny lub niszczysz maszyne ( przy czym jesli wpuscisz toxyny zostaniesz wydalony z manaan i juz niebedziesz mogl tam wrocic ) co do przeciarzenia zbiornikow z paliwem to jest przy tym troche zabawy ilosci masz podanie w quest logu jesli masz angielska wersje i niewiesz to powiedz to ci napisze a jesli chcesz wpuscic toxyny to manaan radze odwiedzic jako ostatnie lub przed ostatnie zeby miec juz jolee i wykonac questa z nim zwiazanym ktory jest na manaan jak tez i inne misje a sie qrde opisalam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
jakos nie widzialem tego czegos, na szczesnie mam polska (oryginalke ) i juz sobie wykombinuje

Użytkownik KeyMaKeR dnia pią, 28 sty 2005 - 22:00 napisał

jakos nie widzialem tego czegos, na szczesnie mam polska (oryginalke ) i juz sobie wykombinuje

[post="10095"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Tym obcojęzycznym akcentem temat ten można zamknąć - problem rozwiązany.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Kleantes nie baw sie w moda, jest opcja raportuj.


CLOSE
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Inne cRPGi
Wczytywanie...