"Moje pierwsze wiersze"

Otóż niedawno wzięłam udział w konkursie wydawnictwa WIKING. Polegał (a raczej nadal polega) na napisaniu wiersza o dowolnej tematyce i wysłaniu go do owego wydawnictwa. Oficjalna strona tegoż konkursu znajduje się tutaj:
Click, damnit.
TUTAJ znajduje się druga z list, na których figurują autorzy wraz ze swoimi pracami. Mój numer to 65. (damnit), pragnęłabym, abyście przeczytali ten wiersz i wyrazili swoją opinię na ten temat. Zależy mi na tym, bo mam dosyc słuchania moich classmatesów, którzy potrafią powiedziec tylko "super, napewno wygrasz".

I w ramach sprostowania fatalnego błędu administratorów strony, w pierwszym wersie, pierwsze dwa słowa powinny brzmiec "Na kolejną". A te cymbały jeszcze źle wpisały. I nie, na kartce, którą odemnie dostali, było napisane poprawnie. Nie wysłałabym czegoś z błędami.
Odpowiedz
Jestem chyba głupia, bo nie mogę znaleźć .
Odpowiedz
A ja znalazłam... Ale nie wypowiem się, bo przejrzałam też kilka okolicznych, wszystkie nagle mi się zlały i zadałam sobie pytanie, czy naprawdę 90% młodych ma takiego doła..?
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mnie raczej zastanawia dlaczego to głównie dziewczyny piszą.

[Dodano po chwili]

Kurde... masz racje Deunan. Nawet tytuly są w najlepszym razie refleksyjno-smutne. Zero radości...
Odpowiedz
Poda mi ktoś bezpośredni link? Bo dzisiaj coś mi ciężko myśleć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Damnit. Czemu link się powalił? W wyborze list z nazwiskami wystarczy wybrac "B" i ja jestem pod numerem 65.
Czy nikt nie umie tu czytac? Prosiłam o powiedzenie czegoś o tym cholernym wierszu. A później dopiero o tym jakie są inne wiersze tych wszystkich EMOsów.
Odpowiedz
← Fan Works

"Moje pierwsze wiersze" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...