[GI] Przyłączenie się do Obozu Bractwa

Obecnie gram gothic'a I i mam zamiar przyłączyć się do Obozu na Bagnie. Niestety, gdy czytałem poradnik do gothic'a z Extra Klasyki dowiedziałem się, że trzeba mieć wsparcie Baala Kagana, który znajduje się w Nowym Obozie. Wcześniej chciałem dołączyć się do NO, więc gdy wypełniłem zadanie z roznoszeniem ziela zażądałem od Kagana 200 bryłek rudy. Ale problem w tym, że trzeba mieć jego poparcie!!!! Pomóżcie, bardzo chcę dostać się do Obozu Sekty!!!!!

Wypełniłem już zadania:
Nowi wyznawcy dla Bractwa,

To zadanie, w którym trzeba było rozmawiać z Lesterem obok Baala Namiba, że wyrzekłem się innych bogów i Śniący mi się objawił,

Zmieniłem Ghorima za obiboka Harloka ,

Zaniosłem sto sztuk ziela dla Cor Kaloma.

PS. Trzeba uśpić jednego z uczniów Baal Cadara? Nie zrobiłem jeszcze tego.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jeżeli chcesz zachęcić Baala, który jest przed wejściem to powiedz Lesterowi żeby Cię oprowadził po obozie. Następnie poproś go o pomoc, a gdy Lester będzie przed wejściem do obozu to Cię zagada.

Tego chyba nie wykonałeś.
Odpowiedz

Użytkownik Theoden dnia sob, 05 sty 2008 - 15:03 napisał

Wypełniłem już zadania:


To zadanie, w którym trzeba było rozmawiać z Lesterem obok Baala Namiba, że wyrzekłem się innych bogów i Śniący mi się objawił,





[post="100518"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Bystrzak z Ciebie.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A tak racja. Już chyba powoli tracę wzrok.

Ale czy to nie czasem wystarczy poparcie trzech Baalów? W końcu zdobyłeś nowego członka dla obozu, zmusiłeś nowicjusza do pracy, rozmawiałeś z Lesterem o wyrzeczeniu się innych bogów oraz zdobyłeś 100 sztuk zielska dla Kaloma.

Chyba że... jeśli oddałeś Kalomowi to 100 sztuk zielska to idź do Baala, który zlecił Ci zadanie ze zdobyciem bagiennego ziela, a ten powinien dać Ci zwój snu, którego potrzebujesz.
Odpowiedz
1. Uśpij jednego z uczniów Baala Cadara.
2. Przyprowadź Dusty'ego ze Starego Obozu do jednego z Baal'ów niedaleko Baala Cadara.
3. Zamiast prosić o 200 Bryłek Rudy u Baala Kagana miałeś poprosić o poparcie w Obozie Bractwa. Dałby ci wtedy "super" Bagienne Ziele dla Guru na Placu Świątynnym.
4. Moja pamięć zawodzi, ale bodajże Baal Orun po wymianie na Harlock'a powinien poprosić cię o zebranie 100 Bagiennych Ziel z bagien. Udaj się do obu przywódców zbieraczy. Jeden z nich odda 50 bez problemu, a drugi da ci zadanie wybicia Krwiopijców. Później masz zanieść całość Cor Calomowi. Tadam! Jesteś Nowicjuszem.

Myślę jednak, że jeśli nie zrobić 3 pkt., to i tak dołączysz.
Odpowiedz
W Nowym Obozie jest jeszcze baal (obok domku Laresa) każe Ci roznieść 10 łodyg bagiennego ziela, gdy to zrobisz poproś go o pomoc w dostaniu się do Bractwa a on da ci szluga którego musisz zanieść baalowi w Sekcie (naucza przed wejściem do kompleksu Y'beriona)
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Cytat

W Nowym Obozie jest jeszcze baal (obok domku Laresa) każe Ci roznieść 10 łodyg bagiennego ziela, gdy to zrobisz poproś go o pomoc w dostaniu się do Bractwa a on da ci szluga którego musisz zanieść baalowi w Sekcie (naucza przed wejściem do kompleksu Y'beriona)

Cytat

3. Zamiast prosić o 200 Bryłek Rudy u Baala Kagana miałeś poprosić o poparcie w Obozie Bractwa. Dałby ci wtedy "super" Bagienne Ziele dla Guru na Placu Świątynnym.

Nie ma to jak czytanie wątku, nie...?
Odpowiedz
Cor Kalom powiedział mi, że muszę mieć poparcie co najmniej 4 Baal'ów! Do tej pory mam tylko wstawiennictwo u 3 Baal'ów. Może jak skopie zadek Kaganowi to będzie miał w ekwipunku te całe zielsko!!!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jeżeli już nie możesz zdobyć poparcia żadnego z Baalów to jest ostatnie rozwiązanie. Zacznij grę od nowa. Przecież nie zaszłeś jeszcze tak daleko żeby nad wszystkim rozpaczać.

PS: Spróbuj teraz wyciągnąć zwój snu od Baala, który Ci zlecił zadanie z zebraniem zielska, a następnie uśpij jednego z nowicjuszy Baala Cadar' a. Wtedy będziesz miał wymaganą ilość Baal' ów po swojej stronie.
Odpowiedz
Udało się!!! Jestem nowicjuszem!!! Wystarczyło uśpić jednego z uczniów Baala Cadara. Cor Kalom powiedział, że muszę mieć poparcie co najmniej 4 Baal'ów, ale idzie mieć nawet pięciu. .

PS. Teraz mam kolejny problem! Thorus nie chce mnie wpuścić do zamku! W solucji napisane jest, że obojętnie do jakiego obozu dołączyłeś, możesz wchodzić do zamku. Przecież muszę oddać list do Magów Ognia!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Trzeba pogadać z Cor Kalomem i on ci zleci zaniesienie bagiennego ziela do Gomeza.Wtedy gdy będziesz chciał wejść do zamku strażnik się zatrzyma,lecz Bezi automatycznie powie że przynosi ziele czy coś w tym stylu i wtedy cię wpuszczą
Odpowiedz
Masz racje Szymen, ale Thorus powiedział, że mam za mało ziela. Musiałem dokupić na własną kieszeń jedną sztukę bagiennego ziela i dopiero wtedy strażnik mnie przepuścił. Problem rozwiązany.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

Przyłączenie się do Obozu Bractwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...